Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet olyan helyzetben...

Mit lehet olyan helyzetben tenni, ha egy fiú fél a neki tetsző lányoktól, ezért inkább olyan lányoknál próbálkozik csak, akik nem is tetszenek neki, de könnyű célpontnak tűnnek?

Figyelt kérdés
Tudom gáz, de nem tudom miért van az, hogy nem vagyok képes ráhajtani tökösen egy láynra sem, aki tetszik nekem, inkább ráhajtok egy olyanra, akiről látom vagy tudom, hogy a fiúk észre sem veszik, akinél nem sok esély van a kudarcra, aki nem fog kicsúfolni, ha nem tetszem neki, mert eléggé önbizalomhiányos, hiszen a fiúk nem rajongják körbe. Szeretnék pedig egy olyan lányt, akit kívánok és jellemre is rendben van, de mégsem megy. Sokszor nézem milyen cuki, aranyos lányok vannak nem is nagy szám külsejű fiúkkal, de én mégis rondának és kevésnek érzem magam akármelyik lányhoz is, aki tetszik nekem.
2013. júl. 22. 18:30
 1/1 sunnyface válasza:

Félsz a kudarctól, 2-3 éve énis ilyen voltam, amikor összejöttem az osztály két legjobb nőjével, igaz 2 hónapon belül mind2-t elszórakoztam, de azóta nem vagyok önbizalomhiányos...A nők eskü észreveszik, ha félsz;)

Mondjuk ha ott áll majd előtted, meg sem fogsz tudni szólalni, de azert szedd össze magad és kezdeményezz. ha nem jön be ott a másik lány még((:

2013. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!