Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha itt az...

Mit csináljak, ha itt az oldalon nagyon szimpatikus egy srác, de nem merek írni neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nagyon szimpatikusak a válaszai, igazán őszinte embernek gondolom a véleményei alapján, nagyon szívesen megismerném, viszont félek neki levelet írni, mert mi van, ha nem vagyok neki szimpatikus vagy nem tetszenék neki, mert mások az elvárásai
2013. júl. 29. 23:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, azért alszok rá még egyet szerintem, aztán lehet megpróbálom
2013. júl. 29. 23:22
 22/36 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást !
2013. júl. 29. 23:23
 23/36 anonim ***** válasza:
amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra :)
2013. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Írj neki most, és akkor túl vagy rajta :))
2013. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Na most miért csak engem pontoztatok?

Amúgy én az egyik beszélgetős kérdéshez írtam valami olyasmit, hogy szívesen lennék xy rabszolgája, és írt privátot. xd Így is lehet.. Ne legyél ilyen feszült, vedd lazára a dolgot, és ne kezeld úgy, mint az Istent

2013. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Ó, ez ismerős. Én is voltam így egy sráccal. Nagyon szimpatikusak voltak a kommentei. Már tervezgettem is, hogy majd ráírok, mikor az egyik kérdés alatt "összekaptunk" kicsit. Valamit kissé túlreagált, kicsit bunkón válaszolt nekem. Később bocsánatot is kért, de mivel úgy voltam vele, hogy valószínűleg rossz napja lehet, hanyagoltam a dolgot. Persze ő mai napig sem tudja hogy velem beszélt akkor, mivel névtelenül válaszolgatok mindenhova. :)


Na de, hogy válaszoljak is neked, ne csaj regéljek magamról:

Szerintem rá kéne írnod minden képen. Én sajnos már nem emlékszek teljesen a felhasználói nevére (sok jegyű számmal végződött és erre nem emlékszek már pontosan) és még mindig van hogy eszembe jut, lehet rá kellett volna írni. :)

2013. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
nem szeretném elárulni, hogy ki az :$ igazából tényleg nincs tétje, mert, ha nem akkor nem... csak mégis izgulok, tiszta bolond vagyok
2013. júl. 29. 23:34
 28/36 Froncsi ***** válasza:

Írj már rá :D

Nehogy elnapold, mert akkor meg megint hezitálni fogsz.

Most írj rá! Kész. 3 oldalon keresztül győzködünk. Ez egy reprezentatív felmérésnek is megfelel.

2013. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű. Meg kell hogy öld.
2013. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

He-he...Innen beszéltem már valakivel privátban :D

Rendes gyereknek tűnik ő is, de ő ezt nem tudja. :D

2013. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!