Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác több mint...

Tetszik egy srác több mint egy éve, de nem tudom, hogyan mondhatnám el neki. Eddig más fajta lányokkal járt. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem a srácot. A baj az, hogy néha iszik és füvezik, ezért nem tudom, hogy amikor beszéltünk józan volt-e vagy sem, és tudom, hogy nem kéne szeretnem, de rettentően vonzódom hozzá és nem bírom kiverni a fejemből. Valami nagyon megfogott benne. Régebben mindig a neten beszélgettünk, egyszer találkoztunk, és onnantól kezdve hiába írtam neki, vagy próbáltam beszélni vele, nem sikerült... Az ominózus találka október elsején volt, és legközelebb január 19-én láttam... Akkor váltottunk néhány szót, de semmi más. Még néha próbálok írni neki, de nem ír vissza soha. Illetve egyszer visszaírt, és azt mondta, hogy nem látta hogy írtam... Mindenki azt mondja, hogy hagyjam, mert sosem fog szeretni, és ha elmondanám neki amit érzek, akkor csúnyán kiröhögne, és próbáltam elfelejteni, de egyszerűen nem megy. Az eddigi barátnői mind olyanok voltak akiken a pasik szeme megakad... Nekem egy kicsit közönségesek voltak. Hát én nem egészen ilyen vagyok, sosem volt még rendes barátom, és szerintem átlagos vagyok. Nagyon szeretem őt, és segítséget szeretnék kérni, hogy szerintetek mit tegyek. Az értelmetlen, "humoros" válaszolók kímljenek. Előre is köszi! :)
2013. júl. 30. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem igazuk van a barátaidnak, nem venne komolyan vagy csak nem lenne jó vége

ha írsz facebookon, azt nehéz nem észre venni

és ha tetszenél neki, már rég lépett volna

2013. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mondd el neki..Néha kockáztatni sem árt.
2013. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj mondd el neki..mit veszíthetsz?? semmit..ha ki is röhög akkor legalább tudod hogy fassszt szerettél eddig..és ha nem röhög ki sőt esetleg adna neked egy esélyt akkor meg hát boldogság van annak ellenére modnom ezt hogy én az életbe nem kezdenék ki egy füvezős piás pasival..bár ez csak az én véleményme:) sok sikert hajrá:)
2013. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!