Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok ti mit kezdenétek...

Csajok ti mit kezdenétek ezzel a fiúval? Bejön nektek?

Figyelt kérdés
16 éves, nagyjából 167 Cm magas 61 Kg sportol eléggé kigyúrt, matek-informatikát tanul olyan 4-es az átlaga, tud rajzolni, szereti a müvészetet, öltözködésben nem a legjobb, de van stílusa, zöldes kékes szemü szökés de inkább barna hajú srác jó frizurával, mondhatni rá hogy maximalista meg optimista, tudja beszéltetni a partnerét(vagyis engem biztos) mindig meghív valamire, csak annyi a baj vele hogy egy nagy káosz belül vagyis én nem tudom mire gondol vagy ilyesmi nem enged közel magához ennyit tudtam kiszedni belöle és még, hogy az arca az nem valami szép (jóképü), sok pattanás van az állán, meg nem csajozott olyan sokszor és néhány helyzetben nem nagyon jó ez, meg néha egoista gondolom a sportja miatt. másképp nagyon rendes pasi de nem tudom ez mennyire jó srác nem ilyen kedves pasikhoz vagyok szokva.

2013. júl. 30. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
kb ugyan ez vagyok én is:D csak nem 4es az átlagom:)
2013. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A-a. :$
2013. júl. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idővel közel engedne magához, vannak zárkózottabb pasik... A pattanások a serdülő korral járnak, majd pár év múlva nem lesz... Szeritnem az a fontos hogy rendes és kedves legyen, de ha neked nem jön be akkor ne más véleményére adj, hanem a sajátodra! Te fogsz vele járni (ha akarsz), nem mi!
2013. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!