Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan (lehetőleg...

Van itt olyan (lehetőleg érettebb) nő, aki szívesen ismerkedne egy 37 éves, házas, vékony testalkatú férfival?

Figyelt kérdés
Esetleg Dél-Pest megyei?
2013. júl. 31. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Citromba haraptál?:D
2013. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9-ik


Én nem ismerkedek:D

2013. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lusta kérdező! Összeházasodni igen, de kitartani, a kapcsoaltot rendbehozni már nem? Undorító vagy. És a nőket legalább hagyd meg az egyedülállóknak. Menj valami mohamedán országba, ott annyi feleséged lehet, amennyit akarsz. Remélem, törlik a szánalmas kérdésed.

Ezek után, kétlem, hogy bárki is szóba állna veled innen. Ha az előző kapcsolatodat nem tudtad és nem is akarod rendbehozni, majd a következőben biztos mindent meg fogsz tenni. Na persze!

2013. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy magam nem vagyok tökéletes (ezen majd igyekszem változtatni), de nagyon-nagy boldogsággal tölt el, hogy rajtam kívül itt mindenki az. Legalább akkor nektek semmi gondotok (Hurrá!).

Ennyi jó hírtől már én is jobban érzem magam, és igyekszem nem kilógni a sorból, és tökéletes lenni.


Bár, ha a tökéletesség ilyen (látatlanban való) ítélkezéssel is jár, akkor azt hiszem inkább megmaradok ilyen hernyó, de másokat talán jobban elfogadó alak.


Mindenkinek köszönöm, a válaszokból sokat tanultam.

2013. júl. 31. 18:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak erre a célra jobb oldalak mint ez.
2013. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Nőként mondom, ne tántorítson el senki! Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és mindenkinek joga van a boldogsághoz. Senkinek nincs semmi köze ahhoz, hogy te miért itt, ebben a helyzetben és ilyen módon keresel partnert - bármihez is.


És igen, van. Habár nem Dél-Pest megyei.

2013. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!