Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mai világban léteznek még...

Mai világban léteznek még ilyen lányok: Aranyosak, Viccesek, kedvesek, gyönyörűek, nem isznak, nem dohányoznak? Sminkelik magukat, Budapesten laknak, és 16-20 év közöttiek? Járnak szoláriumba.

Figyelt kérdés
18/F vagyok.

2013. aug. 1. 09:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Tegnap lőttük le az utolsót.
2013. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
ez mind, vagy szerepel valami más is a listádon ami szerinted a tökéletes nőt ábrázolja...?:')) -_-
2013. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem :)
2013. aug. 1. 21:07
 14/15 anonim ***** válasza:

ezt nem értem... mindenki a tökéletes embert keresi, de hisz tudjuk tökéletes nincs, ha például egyik kritérium nem stimmel már szóba se állnál vele, esetleg kettő?

hihetetlen hogy mekkorák az emberek igényei, holott ha néha félretennék ezeket, akkor lehet többre mennének:) amiket felsoroltál azokból 4 rám személy szerint nem stimmel:)

fogadd el az embereket úgy ahogy vannak, ezt tudom tanácsolni:) 16/L

2013. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Ezek a tualjdonságok a véleményem szerint nem illenek össze, így valószínűleg soha nem fogsz találni valakit akire ez mind igaz.

Az aranyos, gyönyörű és kedvessel egy visszafogottabb, softgirl képet állítasz, az ilyenek nem járnak szoláriumba úgy soha. De ki tudja, sok sikert haver.

2020. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!