Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon elcsesztem? Már nem...

Nagyon elcsesztem? Már nem lehet belőle semmi? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel táborban ismerkedtem meg. Sajnos nagyon messze lakik, de szimpatikus volt. Szóval ráírtam chaten, és kétszer is beszéltünk, először csak röviden, aztán hosszan, és megegyeztünk, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot, és úgy tűnt, ő is bír engem.

Aztán ma is ráírtam, de lerázott, vagyis hát nem tudom.. Azt mondta "ja én is, de sajnos mennem kell kaszalni" (falun lakik)

Ez most egy hülye indok volt, hogy lerázzon, vagy mi?

Elcsesztem? Túl nyomulós voltam? Hogy hozhatnám helyre? Gondolom látszik, mennyire tetszik srác, és eléggé ketségbe estem.

Csak komoly válaszokat kérek.



2013. aug. 1. 15:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mármint nem úgy bizonyos időben hogy fél 2-kor,hanem ha mindenki együttvan,ki vannak fenve az eszközök,megfelelő az időjárás,a kaszálandó növény minősége stb.

Csak nehogy rosszul tudatosítsak valamit:D

2013. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!