Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és pár napja elkezdtem dumálni neten egy sráccal... Már keresztül is dumáltunk 2x, de általában inkább csak chatelünk... az elmúlt 4 éjjelen több órát dumáltunk, egyre jobban bírom, nagyon tetszik... :) A gond,hogy 8 évvel idősebb nálam, és más városban lakik... Ő is nagyon bír, szerintetek helytelen dolog lenne találkozni vele? 16/L
2013. aug. 1. 18:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
webkamerán keresztül*
2013. aug. 1. 18:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Önmagában a találkozás nem lenne helytelen, csak legyél óvatos. A szokásos szabályok érvényesek: nyilvános hely, nappal, kocsiba nem szállsz, lakásra nem mész stb. Akkor se, ha szimpi.
2013. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha találkozol is vele csak valami olyan helyen ahol nem vagytok kettesben, és semmiképp se te menj, hanem ő jöjjön!
2013. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért előtte beszéljetek még, esetleg kamerán keresztül is

pár nap után még nem derül ki milyen a másik, még ha egész nap beszéltek szinte se

várd meg míg jobban megismered szerintem, nem kell annyira sietni

a korkülönbségről meg neked kell dönteni, 8 év tényleg elég sok, de ha téged nem zavar, akkor oké

(és győződj meg, hogy nem csak le akar-e fektetni)

2013. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed, bár a nagy korkülönbség, és a nagy távolság nem jó kilátások... ilyenkor gondolkodok el, hogy vajon a környezetedben nincs korodbeli, helybéli, és ennyi idősen meg sem fordult a fejemben hogy neten ismerkedjek mert majdnem minden napra volt valami progi, társaság, barátok, buli, stb... amúgy meg csak ámulok, hogy egy 24 éves srác miről tud egy 16 éves lánnyal órákig dumálni nekem ez elképzelhetetlen :D

26/F

2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi, látom hogy webkamerán keresztül is beszéltetek már :)
2013. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elvileg eljönne Pestre ő, de szerintem a szüleim nem engednének el... Nem tudom mit csináljak... Szerintetek várjak még? Pár hetet, vagy 1-2 hónapot?
2013. aug. 1. 18:26
 8/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg a közös témánk, a korombeliekkel általában az a gondom,hogy éretlenebbek a koruknál...
2013. aug. 1. 18:28
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, a helyedben én még várnék vele akár 1-2 hónapot is

ha ő is benne van, kisebb az esélye hogy kihasznál csak

és jól meg is ismered addig

2013. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
minden lány azt hiszi, hogy érettebb a koránál? :D
2013. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!