Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és pár napja elkezdtem dumálni neten egy sráccal... Már keresztül is dumáltunk 2x, de általában inkább csak chatelünk... az elmúlt 4 éjjelen több órát dumáltunk, egyre jobban bírom, nagyon tetszik... :) A gond,hogy 8 évvel idősebb nálam, és más városban lakik... Ő is nagyon bír, szerintetek helytelen dolog lenne találkozni vele? 16/L
2013. aug. 1. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bár nyilván nem tartozik rám, de 16 éves korodra még nem nevelted meg a szüleidet, és engedélyt kell kérni? Illetve fennáll olyan opció, hogy nem engednek el? Ez kicsit necces.


Ha várni akarsz, akkor semmiképp ne hónapokat, legalábbis ha komolyan gondolod. Annyit inkább azzal várj, hogy ha komolyra fordul, és ágyba akar vinni.

2013. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is igazatok van... Várnom kellene még, hisz nem is ismerem még eléggé... Szüleimben megbízom,főleg anyukámban, és ő szinte mindig mindent tud... Ezt is el akarom majd mondani,ha komolyabb lesz... Ja és az engedélye nélkül semmiképpen sem mennék el, mert tényleg történhetne bármi... köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. aug. 1. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!