Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmi vallomás egy férfinak...

Szerelmi vallomás egy férfinak de hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat létszi.Làny vagyok.

2013. aug. 1. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
el nem tudnám képzelni, hogy szerelmet valljak egy férfinak, szerintem nem is igazán megnyerő dolog, inkább hálózd be valami női praktikával
2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de szeretném elmondani neki mert nagyon szeretem.Neki is tetszem sztem.
2013. aug. 1. 20:27
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem se vald be, keltsd fel az érdeklődését és érd el,h. beléd zúgjon :)
2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mióta ismered? milyen a viszonyotok? Pár dolgot leírhatnál..

Mert ez kevés.

2013. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy egy nőnek ne legyen annyi tartása, hogy a férfinek megadja a nyitási lehetősét ez irányban.
2013. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért tényleg ne vallj neki szerelmet annak ellenére, hogy te megőrülsz érte :) Keltsd fel a figyelmét, összejöttök, jártok, és szétmentek nem nagy dolog :)
2013. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyunk nagyon vidámak vagyunk egymás mellett.Kb fél éve ismerem nagyon megkedveltük egymást
2013. aug. 1. 20:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más dolgod ráírsz chaten vagy felhívod telefonon, mondod neki hogy valami fontosat szeretnél mondani ezért jó lenne ha találkoznátok.

Ott pedig elmondod neki amit érzel.

2013. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek az úgy jó lenne hogy nemrég felajánlott egy kiskutyát h nem e kéne.Én pedig megkérdezem h meg lehet e még nézni megnézem elmegyek hozzá (közel lakunk egymáshoz) és ott elmondom neki??? Csak h kezdjem???
2013. aug. 1. 21:19
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szia szeretnék neked valami fontosat mondani, én kezdek többet érezni irántad mint amit kellene.."

Ott pedig elmondod mikor szerettél bele, hogyan, stb.

2013. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!