Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy fiú? Nem...

Nagyon tetszik egy fiú? Nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam vele egy bulin,nem beszéltünk sokat,bejelöltem fbn,visszaigazolt.Nagyon megtetszett,ezért gondoltam megbököm,és ha ő vissza akkor ráírok,vagy hátha a bökéstől eszébe jut,hogy írjon rám.Megböktem,de semmi. :(

Nem jövök be neki?Vagy miért?Mert online van. :((



2013. aug. 2. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál hogy van barátnője? (Akár csak ha próbálkozi épp valakinél)
2013. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbökted ... Te jó ég ... ez aztán a szerelem.!
2013. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. hát igen,sajnos próbálkozik valakinél,bár a lány folyamatosan lekoppintja. :(

2.tetszik,nem szeretem.és a bökéssel finoman akartam célozni rá,hogy létezem. :(

2013. aug. 2. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Rohangálj egy másik szépfiú után. A te szintednek véletlenül se adj esélyt.
2013. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom miert van ha valaki feltesz egy facebookos kerdest akk miert rohanja le mindenki ezekkel a kellemetlenkedo megjegyzesekkel.


A kerdezonek pedig. Szar egy helyzet es pontosan aterzem. Mondjuk kicsit mas a helyzet mert en bejeloltem aztan elbatortalanodtam es visszavontam...majd megint bejeloltem :) visszaigazolt es nem sokkal utana baratnom unszolasara rairtam. Rogton valaszolt meg kedves volt de nekem ugy tunt h nem nagyon akar dumalgatni. Persze ezer oka lehet raadas akkor meg suli volt az is lehet rosszkor zavartam... kicsit elkalandoztam :)

Na szoval: siman lehet h pl csak nyaral vagy nm volt font vagy aminek meg nagy a valoszinusege h nm latta. Nekem pl soha nm jelzi ki a bokeseimet. Mikor meglatom h valaki visszabokott mar eltelt legalabb egy honap mert mindig csak veletlen keveresek oda.

Nem kell mindjart a legrosszabbra gondolni. Meg siman lehet h bejossz neki.

2013. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4,6 -.-

5. Nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszod,tehát a remény hal meg utoljára. :D *-*

2013. aug. 2. 01:35
 7/7 anonim válasza:
Eloszor noj fel... Nem igy kell ismerkedni..Ez elutasito lehet a ferfiak szamara..Mint nekunk noknek is azok a pasik jonnek be,akik valamilyen szinten"kihivasok", nekik is a titokzatos lanyok..Es ez a bokdoses inkabb tulsagosan visszataszito
2014. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!