Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nekem tetsző nőnek, hogy...

Egy nekem tetsző nőnek, hogy mondjam el, azt hogy még nem voltam nővel, ha felhozná ezt a témát? Ismerkedésnél egyből felszoktátok hozni ezt a témát lányok? 23/F

Figyelt kérdés

Nem szeretném sajnáltatni magam, de több ok miatt nem volt még barátnőm, sokszor olyan nők tetszettek meg nekem akik foglaltak voltak, anyukámat 3 éve vesztettem el ami miatt állandóan depressziós voltam 2 és fél évig. Aztán szerencsére sikerült feldolgoznom mindet, és több mindenben formába rendültem, abban az időszakban nagyon megvoltam hízva, és semmiben sem láttam a jót.

Hazudni nem szeretnék ebben az egyben, mert nem tudok jól hazudni, meg utálok is, és egy kapcsolat alapja, hogy őszinték legyünk egymással. Sajnos hallom, hogy vannak olyan nők akik, ha megtudják, hogy szűz az illető akkor menekülnek, a bizalmatlanságuk miatt sokszor nem tudom miért. Prostihoz meg nem szeretnék egyáltalán elmenni, mert van bennem annyi tartás, hogy egy megfelelő lánnyal ismerkedjek meg és vele legyen élményem. Ismerkedésnél nem fogok ezzel a témával nyitni, inkább kerülném, és csak akkor mondanám el, ha megkedveltük egymást.


2013. aug. 2. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem badarság, hogy a szűz férfiaktól menekülnek a nők.


Az egyik exemet neten ismertem meg, akkor volt 30 éves és már az első héten megtudtam róla, hogy szűz. Nem akart kertelni, megmondta, bár nagyon szégyellte. Előttem egyetlen lánnyal sem járt soha.


Én nagyon élveztem, hogy én lehetek az életében az első és hogy "megtaníthatom", bár nem nagyon kellett tanítgatni, mert eléggé ügyes és lelkes volt. :-)


Szerintem ne szégyelld, talán még jobban is fog tetszeni a barátnődnek, hogy nem mentél át a fél városon, ritka az ilyen manapság úgy nőben, mint férfiban is.


Sok sikert!


32/N

2013. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rögtön nem hoznám fel a témát

de idővel biztos rákérdeznék hogy hány barátnőd volt

és nem zavarna hogy ha szűz az illető

2013. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én örülnék ha én lennék neki az első:D

hameg elmenekül akkor nem neked való:)

2013. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 egyszervolt02 válasza:

lehet, hogy csak a szüzek aggódják ezt túl, ahogy én is. de olyan világban élünk, ahol kb minden a szexről szól, a csapból is ez folyik....

20 l

2013. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretném ezt úgy előadni neki, hogy ne nézzen egy béna nyomoréknak, meg tudom hogy nem is vagyok az. Szeretném azt, hogy örülne annak legbelül, hogy nem voltam még senkivel. Nekem teljesen mindegy, hogy a partnerem szűz lesz e vagy sem.
2013. aug. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!