Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is ekkora a kettő...

Szerintetek is ekkora a kettő közt a különbség vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
szerintem hatalmas nagy különbség van aközt hogy: "megláttam benned azt, amit más nem" és aközt hogy: "megláttam benned azt, amit másban nem" szerintetek? azért érdekel ennyire mert, mikor összejötte ma barátnőmmel ő az elsőt mondta. Ez azt jelenti hogy, én csak egy vagyok a sok közül?
2013. aug. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt ugy értette h meg becsül téged :)

ne ba-zd el,szeret téged :)

2013. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagy különbség van jelentésben,

de én nem így értelmezem,

és lehet a barátnőd se így értette:)

szóval én pozitívan fogom fel, nem úgy értette szerintem hogy egy vagy a sok közül, ezt hogy szűrted le, nem is tudom:D ne parázz

2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj ezek a mai tinik minden szar bajuk van, minden idióta mondatot kielemeznek... Élvezd már az életet, amíg lehet és ne ilyen hülyeségeken gondolkodj.
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A második pozitívabb, de szinte biztos, hogy ő úgy értette az első verziót is.
2013. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen jót jelent. Ne agyalj rajta! :D
2013. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy dolgot kihagyott: megláttam benned, hogy minden mondatomat agyoncsámcsogod, de még akkor se köpöd ki, vagy nyeled le :P :D
2013. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megláttam benned amit más nem = tiszta hülyék az emberek, hogy nem veszik észre milyen értékes/szeretnivaló/ügyes/okos/talpraesett stb vagy


nem tudom hogy jutott erről az eszedbe, hogy te egy lennél a sok közül, egyáltalán nem így értette szerintem :D


19/N

2013. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!