Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért keresi folyton a társasá...

Miért keresi folyton a társaságom egy olyan lány aki foglalt?

Figyelt kérdés

Eddig jó viszonyban voltam vele, viszont már rettentően kezd kellemetlen lenni számomra hogy 2 tűz között tartja a rezet.


Elég fura, hogy mindig valami apróság van, de mégis mielőtt bejönne ez a "néma csend", mondja hogy "mennie kell". De már vagy 1 hete napi 4x keres.


Adott esetben viszonoznám neki a dolgot, mert valamennyire nagyon megkedveltem, de mivel pasia van, így nálam tabu, és nem veszi észre, hogy ez az egész dolog zavar.


Ha durván lekoptatom akkor szerintetek békén hagy, vagy szabad lesz? Mondjuk ennél az állapotnál mind2 jobb.



2013. máj. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és akkor tisztázzátok a helyzetet. Ő elmondja mit miért, Te elmondod, hogy téged mi miért zavar így ebben a dologban.
2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

várok még 2-3 hetet, ameddig "kényszerből közöm" lesz hozzá, aztán megbeszélem vele a dolgot, legalábbis "lekoptatom" azt hiszem.


Mindegy milyen jóban vagyunk.

2013. jún. 6. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon tetszel neki, de a bizonytalanért nem akarja otthagyni a barátját. ha biztosra tudná, hogy neked kell, akkor otthagyná a barátját.

ismered a barátját? ha nem, akkor miért tabu? nem házasok.

2013. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért mert azt én is észrevettem hogy folyton a pasiával próbál féltékenyíteni, ugyanakkor mindig ott van a képben.


Akárhányszor beszélünk nem tudunk normálisan, kivéve ha lejön, ellenben ha telefonon beszélünk, ha skypeolunk, mindig hallani a "pasia" hangját is.


Ennél már csak az lenne a kellemetlenebb, hogyha elhívnám randizni, miközben a párja is ott van. Szerintem ő is támogatná az ötletet.


Nevetséges ez az egész. Nem tudunk ketten úgy beszélgetni, hogy ne legyen ott a 3. személy vagy a konyhában vagy alszik vagy valami, de mindig ott van.


Azt tudom, hogy többször van miattam konfliktusuk. De ez tiszta gyerekes szituácíó.

2013. jún. 9. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor ha legközelebb lesz alkalom, akkor beszélj vele. ha ott van a másik férfi, akkor persze ne.
2013. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!