Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék olyan 13-15...

Hol találhatnék olyan 13-15 éves tini csajt találni, akinek nem elvárás, hogy a fiúja külsőre tökéletes legyen, aki el fogad egy átlagos kinézetű ( a lányok egy része által csúnyának, másik része által helyesnek tartott) fiút?

Figyelt kérdés
Az az igazságy, hogy nem könnyű megfelelő lányt találni, utoljára több, mint fél éve fogtam ki egy jellemre megfelelő csajt, akivel kölcsönös volt a vonzalom testileg is. Aki szeretne ismerkedni, írjon priviben!
2013. júl. 28. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz te egy 13 éves kislánytól te szatírfejű ÁLLAT???
2013. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Uram,


Tájékoztatni szeretnénk, hogy egy akciócsoportunk kiküldésre került az ön apartmanjához. 5 percen belül várható érkezésükkor kérem ne tanúsítson ellenállást, így hamarabb végezhetünk az eljárással.


Üdv,

TEK.

2013. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mérlegeld az adottságaid, és annak megfelelően keress lányt... Ez egy olyan kérdés, amire válaszolni senki nem tud. Ismerkedj minél több lánnyal, és ha valakinél azt észleled, hogy különlegesebb, mint a többiek, és ő is jeleket ad rá, hogy így gondolja veled kapcsolatban, akkor megpróbálhattok valami komolyabbat...


16/L

2013. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
ha esetleg van kedved írj :) 13/l
2013. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Hagyjatok már a pedofilos kommentekkel, arra nem gondoltatok hogy vannak itt fiatalabbak is, nem csak a ti korosztályotok?:D

én is 14 évesen kezdtem gyarkorikérdések.hu-n tevékenykedni, és ez a kérdés egy 14 évesnek teljesen normális

2013. júl. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ilyen lány van, persze az ő külsejük, jellemük meg a te elvárásaidnak nem felelnek meg.
2013. júl. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te megkérdezted a lányokat, hogy tetszel e nekik? szerintem a külső nem számít, ha van önbizalmad.
2013. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!