Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit gondoljak róla?

Most mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy nagyon aranyos, 15 éves lányt, beszélgettünk, elvoltunk egymással. Teljesen kedvesnek tünt, kicsit olyan szabadabb békés hippi beállítottságúnak. Ma ismét találkoztam vele. Rövidnaciban volt, és tiszta kék-zöld meg karcolás volt a lába, én megkérdeztem, mi történt, és ezt válaszolta: "Á, semmi, csak szokam görizni meg bringázni, és

mivel kicsit gyorsan megyek, ezért el szoktam esni. A pszichológusom (!) mondta, hogy sportoljak valamit, mert ez segít leküzdeni a falcolást (!!!!). Nem komoly, tényleg." Most erre mit reagáljak?! Nem ezt a lányt ismertem meg!!! Annyira higgadtnak és... édesnek látszott! Mosolygott, ült a földön és beszélgettünk. Most meg kiderül, hogy pszichológushoz jár, vagdossa/vagdosta magát, és elég agresszívan sportol... Amúgy láttam menni, hát ez nem egy picit gyors, hanem megy mint a bolond, egy kicsit lassabban hajtó autót egy pár percig követ!!! Most mit kéne gondolnom?



2013. aug. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
előszőr ismerd meg jobban,utána kezdj aggódni.
2013. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy éppen túlteszi magát a vagdosós korszakán és a sporttal vezeti le a fölös energiát és ettől nyugszik meg. Mindenkinél vannak mélyebb időszakok, nála is ilyen volt, de ennek ellenére teljesen normális lány. Beszélgess vele és megismered majd, hogy ténylegesen milyen. Agresszív vagy sem.
2013. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyetértek az előzőekkel, de téged ne vigyen bele a balhéba és próbálj vele úgy beszélgetni,hogy nyugodjon le. De amúgy most lehet hogy furcsát mondok, de ha valaki vagdosással meg akár életveszélyes sporttal teszi túl magát valamin, akkor próbáld neki valahogy javasolni a meditációt. (nekem hihetetlen sokat segített) ha nem tudod/tudjátok milyen, akkor gyorsan annyit róla, hogy hihetetlenül megnyugtat és ellazít. Vannak olyan meditációk is amikben egy pasas vagy egy nő olyanokat mond, hogy a rossz eseményeket egyszerűen ki kell fújni mint egy füstöt. (nekem ez abban is segített hogy volt egy nagyon rossz jelenetem, és egyszerűen eltűnt, nem emlékszem rá)
2013. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!