Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Taszító lehet, ha...

Lányok! Taszító lehet, ha nagyon csúnyán káromkodom?

Figyelt kérdés

Ez ilyen családi dolog, nálunk mindenki káromkodik, kiskoromban sem spóroltak a csúnya szavakkal, így aztán számomra ez nem egy rossz dolog, hanem teljesen a részem.


Viszont nem úgy kell elképzelni, hogy minden második szavam az (sőt, ha valaki ezt csinálja, az egyenesen idegesít), csak indokolt esetben használom (amikor az indulataimat kívánom kifejezni), de akkor nagyon cifrán. De természetesen meg tudom ítélni, hogy milyen személyekkel lehet, és milyenekkel nem.


18F



2013. aug. 5. 01:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ilyen helyzetekben, és megválogatod, ki előtt, akkor igen, ez még belefér.
2013. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ha vissza tudod fogni magad, annyira nem
2013. aug. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És ha vicces, akkor is?
2013. aug. 5. 01:57
 5/18 anonim válasza:
Próbálj leszokni a kâromkodàsról.szerintem taszító
2013. aug. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem látok benne semmi rosszat, csak hogy az emberek ok nélkül parasztnak titulálják, aki káromkodik.
2013. aug. 5. 02:02
 7/18 anonim ***** válasza:
az elején azt írtad nagyon csúnyán, az hogy lehet vicces?
2013. aug. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen, csak jól kell pakolni a szavakat :D
2013. aug. 5. 02:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj jobban oda magadra, mert később nem fogod észrevenni és olyan helyen fogsz káromkodni, ahol nem kéne.
2013. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sosem volt ezzel problémám igazából.

Általában megvárom, hogy a másik fél mond-e csúnya szót, ha igen, akkor én is „léphetek egy fokozatot”, vagy ha nem mond, akkor bepróbálkozni, és megnézni, hogy reagál.

Szóval tudom, hogy egyes emberek hogy reagálnak rá, és óvatos is vele.

2013. aug. 5. 02:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!