Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki érti lány haveromat?

Valaki érti lány haveromat?

Figyelt kérdés
Nem tudok elmenni rajta, csak neten szoktunk chatelni, van, hogy több napig nem is beszélünk van, hogy gyakrabban, van, amikor ő ír rám van, amikor én. Már jeleztem neki, hogy mit csinálnék vele a ágyban, tetszett neki, de mégis olyan fura a csaj, mintha ő egyedül is meglenne pasi nélkül, nem tudok rajta kiigazodni, meg folyton azzal jön, hogy neki nem a külső a léyneg, ez is fura, mert minden csaj a külső alapján szokott válogatni, engem meg sok lány rondának tartott már. Küldtem neki képet is magamról, de semmit nem is reagált, csak mosolygott szokás szerint, mint általában a legtöbbször, mégis keresett már azóta, szóval annyira rondának gondolom nem tarthat vagy igen? Meg azóta is írtam neki szexuális dolgokat és mindig elpirul, vagyis ilyen fejeket küld, nem is szokott ellenkezni, mintha benne lenne, meg volt, hog ykérte, hogy folytassam mit csinálnék vele az ágyban.

2013. aug. 5. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál hogy arra várj,hogy lépj?
2013. aug. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nagyon szégyenlős

de úgy tűnik tetszel neki és benne lenne egyszer

2013. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ill. sanszos, hogy egy gyémántra akadtál.Csak ki ne csússzon a kezed közül(el ne veszítsd)mert az ilyen nők általában okosak, nem igazán tudod megvezetni, maximum ideig-óráig.
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy tudja, hogy kamuképet küldtél magadról:D
2013. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!