Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedett így a fiú?

Miért viselkedett így a fiú?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Nem rég rám írt facebookon, hogy én ki vagyok, egy suliba jártunk 2 éve. Beszéltünk 10 percet, azóta nem is írt.

Van egy csomó közös ismerősünk, és nem rég összefutottam velük egy másik városban. Nagyon feltűnően bámult, vagy 10 percen keresztül, jól megnézett magának. Volt egy másik fiú, aki beszólt nekem, én meg rávágtam egy választ, csak kicsúszott a számon, teljesen meggondolatlan mondat volt, és egy cseppet beégtem nála. Újabb 5 percen keresztül nézegetett, majd 3 asztallal arrébb ült 2 lány és 3 fiú társaságába, én meg maradtam ott azokkal, akikkel eredetileg is voltam. 2x elmentem előtte, akkor is figyelt.

Egyébként nagyon tetszik nekem a fiú. De ő olyan típus, hogy meg vannak érte őrülve a lányok, szóval szerintem csak egy vagyok a sok közül.

Vajon gondolhatott olyat, hogy: "Hmm. Nem rossz", vagy más okból stírölt? Vagy ezt csak bemesélem magamnak?

Egyébként napszemüvegben voltam, nem láthatta a szemeimet.


2013. aug. 5. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu! Szerintem rossz a szeme es ezert nezet ... talan elvesztette a kontaktlencsejet. Ne aggodj, ettol nem lesz gyereked :)
2013. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kezdek szerelmes lenni belé.
2013. aug. 5. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor vegyél serpenyőt...
2013. aug. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Didiiayer ***** válasza:

ő azt sem tudja ki vagy te meg már szerelembe estél :)


Azt nem tudom miért viselkedett így, de az, hogy nézett még nem jelet semmit, lehet csak ismerősnek tüntél neki viszont nem tudta honnan.

2013. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"[...] egy suliba jártunk 2 éve. Beszéltünk 10 percet"

>

"Nagyon feltűnően bámult, vagy 10 percen keresztül"

>

"Úgy érzem kezdek szerelmes lenni belé."



Ez a baj a mostani lányokkal, nem értik a különbséget VONZALOM és SZERELEM között.


25/F, és két kezem össze teszem amiért már nem a te korosztályodból kell válogatnom.

Test, dekoltázs, szép arc, kedvesség akármi... bármit mondhattok srácok, ilyen agybajért egyik sem éri meg.

2013. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem korosztály kérdése (különben a kezemet összeteszem rész stimmel! :D).

A generációk elfuserálódása nem korhoz kötött, mert régen is voltak szép, fiatal, formás lányok, akik mellé járt ész is, szóval inkább hívnám valami társadalmi problémának, mert ahogy látom az embereket, még egy egyszerű levelet sem tudnak megfogalmazni (és nem a helyesírás a probléma, hanem, hogy nem értem, mit akar mondani!). És ez bizony korhatártól független....

2013. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!