Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem mondja el mit...

Miért nem mondja el mit érez/akar?

Figyelt kérdés

Http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok__955341-ferfi-testbeszed-hogy-mutatjak-ki-a-vonzodasukat-a-ferfiak-fiuk?



Ugyanazt csinálja a fiú aki tetszik nekem amit a #2. válaszoló írt. (néz bámul stb). Sőt,hiába csináltam bármit,hogy ne közeledjen hozzám nem ért semmit. De akkor mikor lehetősége volt rá,hogy elmondja mit akar,mit érez miért nem tette?



2013. aug. 6. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Csak fél a csalódástól.

Talán ha rákérdeznél, lehet hamar kiderülne mit is szeretne.

Veszíteni valód nincs.Milió pasi van még.

2013. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csalódást úgy értem, fél attól, hogy visszautasítod, hogy nem fogadod el.
2013. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyszer már rákérdeztem de csak állt és nézet,mosolygok és össze-vissza hordott mindent csak ép a kérdésre nem válaszolt. Aztán megint rákérdeztem és egy kis üres duma után azt mondta nincs szándéka...én meg akkor azt mondtam ne csinálja amit szokott! Azt mondta jó de azért közelebb hajolt hozzám...de mikor eljöttem azért még gyorsan megkérdi hogy akkor ne csináljam?

Azóta nem beszéltünk egymással még ha láttuk is egymást. Csak néztük a másikat... Lehet azért nem beszéltünk vagy ő velem mert nem volt rá lehetőség...?

2013. aug. 7. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát téged is érdekel a srác.

A lehetőséget meg lehet találni szerintem, ha akartok valamit egymástól.

Mostanában ez fordítva szokott lenni, a pasi várja, hogy a

nő lépjen.

Gondold át, ha összeakarna jönni veled mit lépnél?

Mindenki fél belemerülni egy kapcsolatba.

Pedig nincs miért.

Szerintem kicsit te is félsz ettől, hogy közelebb kerülj a másikhoz.

Nem tudom mennyi idős vagy.Ezért nem szokott megvalósulni sok szerelem, mert azt gondolja az ember, hogy van veszítenivalója.Mondjuk jó ha tudod mit teszel, főleg ha fiatal vagy!

Maradj nyitott és szabad és tudd, hogy mit szeretnél!

Lesz még másik lehetőség is.De ez nem zárja ki azt, hogy ebből még nem lehet valami.

Ne gondolj őróla semmit, mert az nem a valóság lesz.

Talán ezzel könnyíthetsz a helyzeteden.Csak a jelenben reagáld le a dolgokat vele kapcsolatban.Ne abból ami történt eddig.Így képes leszel önmagad maradni akkor mikor legközelebb találkoztok.És nem abból ítéled meg amit gondolsz, hanem amit ott és akkor tapasztalsz!

Szóval lehet még szerelem is.A lehetőség meg még kialakulhat.Kicsit hagyd, had gondolkozzon.Te pedig ne agyalj őrajta.Nehogy lemaradj egy srácról aki meg lehet még jobban bejönne.

2013. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,jól látod engem is érdekel a srác,sőt nagyon is...beleszerettem.

Én 23 vagyok ő 28. És igen félek. Én már egyszer csúnyán megégettem magam és nem szeretném azt még1szer átélni amit akkor.

ha összeakarna jönni velem mit lépnék? Nem tudom...szeretnék vele randizgatni meg ilyenek de ha ő csak megd*gni akar nyilván nem mennék bele ha viszont komoly kapcsolatott akkor igen elgondolkodnék ...de mivel akkor is félnék mint egy kapcsolattol mint attól,hogy közel engedjem magamhoz,így akkor is jól átgondolnám .

És ha nem lenne ennyire bonyolult a dolog akkor lehet már együtt lennénk. Vagy legalább is haladna valamerre a dolgod.

Most hagyom őt nem is akarom látni se beszélni vele de ha tudnánk beszélni akkor kiderülne hogy vajon mi van.

2013. aug. 9. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!