Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jelet adjak neki hogy...

Milyen jelet adjak neki hogy levágja hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Làny vagyok.Èrtelmes válaszokat létszi. Minél többet szeretnék.Köszönöm

2013. aug. 6. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem tudod használni a keresőt? Csak tízmillió ilyen kérdés van már az oldalon...
2013. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vexygordon ***** válasza:
Lét szíves vágd le a faszdat. Köszönöm.
2013. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és mond meg. Ez a jelelés tök értelmetlen.
2013. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te, jelzőlámpa, hogy jelezni akarsz? Nyugodtan menj oda, őszintén és egyenesen (!!!) mondd el neki, hogy mit szeretnél tőle.
2013. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pislogva morzézz neki.
2013. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szemezés, mosoly... ha ennyi nem elég, akkor köszönj rá! :)
2013. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mikor egy légtérbe vagytok meg keresed hogy hol van... elindulsz felé bal láb jobb láb bal láb jobb láb bal láb jobb láb bal láb jobb láb bal láb jobb láb bal láb jobb láb... túlmentél... veszel egy mély levegőt... megfordulsz jobb láb bal láb... megérkeztél... meg állsz egyenesen... kitolod a melled... de nem ennyire... na így már jó... a szemébe nézel... veszel egy kis levegőt majd a hangszálaid rezegtetésével, a nyelved mozgatásával, az ajkaid mozgatásával és a levegő áramlásának köszönhetően mond ezeket " be jössz nekem " .... meg várod a reakcióját... előveszed a telefonod... feloldod a billentyű zárat... fellépsz gyakorira... leírod a reakcióját.. és majd mondom tovább...
2013. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Legyél vele egy légtérbe kettesben és vedd le a felsőd. A melltartó maradhat.
2013. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

na, látom nem csak én akadok ki az ilyen idióta kérdésektől...mostmár csak azért jövök ide hogy a vicces válaszokat olvassam:)


Egy ilyen kérdésre nem lehet értelmesebb választ adni, mint hogy nincs értelme jelezni neki, minek akarod húzni az időt ilyenekkel..mond meg neki azt kész többre fog tartani.

2013. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!