Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha megmutatta magát és megbesz...

Ha megmutatta magát és megbeszéltük hogy kinyalom, járna is velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, a legszebb akit valaha láttam. Majdnem egy hónapja minden nap beszélek vele. Volt osztálytársam. Skypeon camozgatunk, felpróbálta nekem már a fürdőruháit, meg most a nagy melegben egy szál melltartóban szokott lenni camozáskor(irtó szexi..). Valamint tegnap végre megbeszéltük, hogy kinyalom majd. Hívott már el magával strandra is(egy élményfürdőben dolgozik) és sokszor mondta már h nagyon bír. Dugás valszeg meglesz, de én már inkább járni szeretnék vele. Ezek alapján szerintetek ő is?
2013. aug. 7. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Na mégis kell a csaj miután kétszer elküldted a fenébe?:D
2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a lány az vagy szívat vagy csak az kell neki, hogy jól meghúzzák. Járni semmiféleképpen nem akar veled.


Figyelj arra oda nagyon, hogy ha szexre kerülne a sor ne legyen senki a közelben mert még a végén póruljársz azzal, hogy megerőszakoltad.

2013. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
napi 8-12 órát dumálok vele és 4-6-ot camozok. nem szórakozik, ezt egy hónap után leszűrhettem:D az meg ok, hogy meg akarja dugatni magát, de azt is tudom h elég durva szeretethiánya van(barátnői nincsenek a fiúbarátai pedig rendíthetetlenül udvarolnak neki)
2013. aug. 7. 17:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal durvábbakat is csinált egy lány kb. 3 hónapig volt így mire oda jutottunk volna hogy na tali talált valami más k*cs*göt és vele kurvul. Téged is elfog dobni.
2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nade én nem várok 3 hónapot találkozásra:) egy városban élünk
2013. aug. 7. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt senkit nem lehet kiismerni, majd ha már eltöltötté vele legalább fél évet na akkor mondhatod, hogy kezded megismerni. Figyi, felőlünk azt csinálsz amit akarsz, de akkor tanácsot is felesleges volt kérni. Szerintem a csaj nagyon húzza az agyadat, mert éppen nincs jobb dolga. De te tudod, ha annyira akarod húzd meg aztán csá.


Amúgy hány évesek vagytok?

2013. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18
2013. aug. 7. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
de a kérdező azt mondta, osztálytársak voltak. akkor csak jobban ismeri. Szerintem, amikor megbeszélitek a talit az aktusra, menj oda, de valahogy igyekezz nem megtenni. beszéld meg vele ezt. Ha mosolyogva, boldogan hallgatja végig hogy többet érzel a kívánatnál, akkor utána akár le is feküdhettek, de előbb tisztázd vele, hogy neked több kel belőle. 17/F
2013. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-s elárulom, hogy az egyik jelenlegi osztálytársamról 11-ben tudták meg hogy hogy hívják, nem hogy még ismerni... Engem sem ismernek sokan az osztálytársaim közül, nem nyílok meg akárkinek. Bőven elég néhány embernek hogy tudják a nevem.
2013. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!