Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akarhat?

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel néha összefutok, érdeklődik felőlem másoktól (hogy vagyok, mi van velem), visszahallottam. Tegnap haveri körben elhívtak valahova, és amikor búcsúztunk, a lány megjegyezte, hogy reméli, hogy elmegyek arra a programra.


Csak azért említette, mert haveri körből mások is meginvitáltak, és illendőnek érezte, hogy, akkor ő is?


Vagy csak tudja, hogy magányos vagyok, és szánalomból elhívott?


Lányok véleményére vagyok főként kíváncsi.


Köszi


2013. aug. 8. 03:45
 1/3 anonim ***** válasza:

beszélgess vele ha van rá lehetőség.

ha visszakérdez,vagy kérdést tesz fel neked háromnál többször,akkor egyértelműen érdeklődik irányodban és megpróbálhatod felcsípni,megcsókolni ha tetszik neked.

2013. aug. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eléggé félénk.

Elvagyunk, nem figyeltem, mennyit kérdezett. nem nagyon voltunk kettesben.

Sikerült többször is megnevettetnem.

De lehet, alapban ilyen típus.

2013. aug. 8. 03:59
 3/3 anonim ***** válasza:

nah,akkor mostantól mindig figyeld az ilyesmit,ezek alap dolgok.

ha valaki nem kérdez vissza huzamosabb időn keresztül,akkor vagy uncsi a szöveged,vagy a csajnak nincsen érdeklődése.

a típus meg tök mindegy,ezek alap emberi reakciók típustól függetlenül érvényesek.

legyél vele kettesben.

2013. aug. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!