Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért van ez az ismerkedésnél/c...

Mért van ez az ismerkedésnél/csajokkal?

Figyelt kérdés
szóval az van hogy megtetszik 1 csaj akit nagyon megszeretek és tényleg minden álmom hogy össze jöjjek vele... és beszélgetek vele megismerem 1 kicsit minden rendben van vele és amikor ott tartunk hogy összejöhetnénk akkor mindig meghátrálok pedig összejönne... mért ijedek meg a kapcsolattol?? mondjuk ez még az első lenne talán ez a baj?

2013. aug. 9. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért :)
2013. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többet ne engedj a félelemnek, mert ha így folytatod egyre jobban fogsz félni.Egyszer kell megtörni a jeget utána már nem fog úgy befagyni, hogy nehéz legyen újra betörni(remélem érted, mondjuk elég fura verzió na mind1 :D)
2013. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem persze (énis igy szoktam sokmindent kifejezni ) :D :D

és köszönömm.. :))

2013. aug. 9. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes válaszoló, nem is olyan furcsa, nagyon találó :)

Minél tovább görcsölsz miatta egyre rosszabb lesz (vastagszik a jég), aztán már ott tartasz majd, hogy te leszel a 40 éves szűz.

Ha megtörik a jég akkor meg vered a fejed a falba, hogy de hát ettől tartottam ennyire? Ez tök jó, hát mért féltem ennyit, de béna vagyok elpocsékoltam egy csomó időt.


Nem egy idegen lénnyel fogsz összejönni, a csajok is ugyan olyan emberek mint Te. :P Csak válassz norma csajt és akkor az egy valóra vált álom lesz akkor tényleg, gondolj a sok pozitív élményre amit egy kapcsolat ad.

2013. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek + a biztatást is !!! :)
2013. aug. 9. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
és te is kezdesz depis leni mint én?
2014. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen lassan affelé tartok... de most van 1 csaj nem nem szeretem de elég aranyos.. vele lehet megpróbálom igy elsőnek...
2014. jan. 21. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!