Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megérné e elhívni...

Szerintetek megérné e elhívni valahova? Lenne nála esélyem? Kérlek véleményezzétek a szitut.

Figyelt kérdés
Dícsért hogy szép vagyok.Mindíg érdeklődik felőlem.Ha lát mosolyog.Már mondta hogy tetszem neki.Ha elhívjam hogy tegyem?? Hova hívjam ?? Míért?? Nem fog hülyének nézni?? NagyOn tetszik és szeretnék vele járni.Hogy kezdjem? Adjatok tippet!! Lány vagyok

2013. aug. 9. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Te magadnál vagy? Férjül nem akarod kérni a tag-ot?
2013. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a pasi, aki dicsér, de nem lép, az max. megd.gna, de ennyi. Kivéve, ha nagyon tutyimutyi, de aki a szemedbe mondja, hogy tetszel neki, nem az.
2013. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mozi
2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szoble
2013. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tallinn válasza:
Ha tényleg szereted akkor nem félsz és elhívod mit tudjam én sétálni vagy beszélgetni amúgy attól függ milyen korosztályban vagy. 14/F
2013. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ez egy alakult megtetszett. Mért lennék idiòta? Csak járni szeretnék vele.Engem mindig is az idősebbek vonzottak.Velük olyan jòl elbeszélgetek.Volt mâr egy idősebb barátom is
2013. aug. 9. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
szoble
2013. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan?
2013. aug. 9. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!