Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-férfiak! Mit szóltok egy...

Fiúk-férfiak! Mit szóltok egy olyan lányhoz/nőhöz, aki nyáron kicsit r*bancosan öltözködik, de belül hűséges, gondoskodó, anyáskodó?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsán hangzik, mert a kettő ütni szokta egymást. De nyáron annyira meleg van, muszáj vagyok miniszoknyát fölvennem. Kivágott pólókat meg azért hordok, mert ebben érzem jól magam, meg ami egy kis mellű csajnak egy szolid darab, nekem abban is látszik, hogy nagy. :( Valahogy így próbálom kompenzálni azt, hogy kevés az önbizalmam és a magabiztosságom. Télen persze rendesen felöltözöm, magassarkút nem igazán hordok, mivel magasnak születtem.

Anyáskodó természetű vagyok, odafigyelek olyanokra hogy ne legyél éhes, szomjas, jól érezd magad, ha beteg vagy ápollak. Persze ez csak egy álomkép arról, hogy mi lenne, ha egyszer viszontszeretnének. Anya azt oltogatja belém, hogy biztos csak nem mernek leszólítani, mert azt hiszik, hogy van valakim... nem hiszek neki, szerintem csak elfogult. Szóval kedves férfiak, mit szólnátok egy ilyen nőhöz? Hozzátenném, hogy szókimondó is vagyok, s ez sokaknak nem jön be.(nem tahó módon, de nem titkolom el, ha eltér a véleményem)



2013. aug. 11. 01:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
álomnő
2013. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
huh.. jó volna, ha igaz lenne :)
2013. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 Sir Sarcasm ***** válasza:
41%
Nem érdemellek meg :(
2013. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
41%
Ha még nem szerettek viszont, akkor azt sem tudod milyen vagy egy kapcsolatban.
2013. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
Aki ebben hibát lát,az vakuljon meg.
2013. aug. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
"jó volna, ha igaz lenne" ebben nem tudom, mi nem igaz, ezek alap dolgok egy kapcsolatban, hogy segítsek a páromnak, nem? :) Hiába vagyok ilyen, mégis lapátra tettek, próbálkozni meg senki sem próbálkozik.
2013. aug. 11. 01:06
 7/68 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi bajom nincs az ilyen öltözködéssel. Tényleg kva meleg van.


Szókimondó embereket pedig egyszerűen imádom. Én is ilyen vagyok és tudom a másikról, hogy ha ő is ilyen, nagy az esély arra, hogy nem tudna nekem hazudni.

2013. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:

ma 01:05

az benne csak a hiba hogy nem létezik és ha mégis akkor 10 millió nőből 1 ilyen. És ha ezt leosztom azzal hogy a földön kb 4 milliárd nő él akkor ez azt jelenti hogy 400 ilyen nő él összesen a földön...

innentöl minimális az esélye, hogy valaki megfogjon egy ilyen nöt magának :)

2013. aug. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Voltak már kapcsolataim, tudom, hogy milyen vagyok benne. Az egyik után én futottam, a másik meg játszotta a hősszerelmest, de ez mindaddig tartott neki, míg haza nem utazott. Félre ne értsetek, nem használt ki, nem hagytam neki. Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Engem az érdekelne, miért nem foglalkoztok ilyen nőkkel? Nem én vagyok az egyedüli ilyen.
2013. aug. 11. 01:08
 10/68 Sir Sarcasm ***** válasza:
szívesen foglalkoznék én veled éjjel nappal :3
2013. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!