Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasiknál mit jelent az,...

A pasiknál mit jelent az, hogy szeretkezni akarnak egy lánnyal és nem megfektetni?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy mit csináltok másképp, amikor szeretkeztek egy olyan lánnyal, aki még viszonylag friss; új ember esetén hogyan zajlik a szeretkezés és hogyan a "megfektetés".
2013. aug. 13. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha valakit megkefélek, akkor szarok az érzelmeire, és gátlások nélkül kiélem rajta azs összes piszkos pantáziám szüleményeit, vagyis nagyon durván megdugom, és nem érdekell h tetszik e neki... :)
2013. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

a szeretkezés mikor szeretetből dugtok

a megfektetés mikor nem szeretitek egymást csak dugtok

2013. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én tudom a különbséget elméletben, arra lennék kíváncsi, hogy ez a gyakorlatban hogyan néz ki.
2013. aug. 13. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keféltél ma a főnököddel és nem tudod hogy melyik volt? Vagy miért kérded? Gondolkodj el rajta hogy mit csinálsz másképp mindkét esetben, kb. ugyanez történik a másik oldalon.
2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több simogatás több csókolózás csókolgatja a testrészeid gyengéd ésatöbbi.
2013. aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem is irták páran a megfektetés érzelem mrentesn zajlik a szeretkezésnél viszom szerepe van az érzelmeknek is...
2013. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretkezés: előjáték, csók, simogatás, a másik fél élvezetének elérése, aktus, utójáték, érzelmek.


Megfektetés: leteperi a csajt, felveri magának, megdugja érzelmek és a másik élvezetére való tekintet nélkül, felhúzza a gatyát és go.

2013. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a kulcs az hogy szeretkezés során örömet szeretnének okozni a lánynak is nem csak maguknak
2013. aug. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!