Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem szeretkezni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, minden rendben van köztünk, mondhatnám egész harmonikusnak a kapcsolatot, egyetlen egy a probléma. Több mint 7-8 hónapja nem szeretkezünk. Háromszor talán ha előfordult ebben a félévben, de nekem nem volt jó, csak hirtelen bumm bele...előtte hónapokkal semmi, fájt és egyáltalán nem élveztem, őszintén szinte csak azért mentem bele, mert végre örültem, hogy van ennyi intimitás. Rengetegszer próbáltam vele beszélni erről, de ha már megemlítem akkor ideges lesz és kiabálni kezd, hogy neki nincs kedve és különben is sok rossz történik az életében, és ha én annyira akarok menjek máshoz, és szexeljek azzal. És hiába mondom neki, hogy itt nem azon vitázunk, hogy egy nap nem kétszer-háromszor szeretkezünk, hanem, hogy hónapok óta nem. Abban biztos vagyok, hogy nincs neki más, mert tudok, hogy úgy mondjam minden lépéséről. Ez biztos. De akkor mi lehet a baj?
2013. júl. 23. 20:23
 1/6 A kérdező kommentje:
A párom 24 éves, én 22.
2013. júl. 23. 20:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ráuntatok egymásra az a 4 év alatt. Ha nem lehet a pároddal beszélgetni erről a problémáról (mert ez az) akkor valószínű nem ő a hozzád való. 22-24 évesen ez nem normális.
2013. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond, menj máshoz. Megengedte! :)
2013. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megoldódott? talán mégis van valakije?én arra tippelek, de nem akarlak bántani. hasonló szituban vagyok, én már keresek partnert, 24/n
2013. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne tisztább és egyszerűbb szakítani mindkettőtöknek?
2013. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de,igazad van, tisztább lenne. Csak nálunk van már gyerek.
2013. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!