Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem egy fiut 3 honapja...

Megismertem egy fiut 3 honapja. Azota Minden nap orakat beszelunk telefonon es chaten, de meg sosem talalkoztunk. Barmikor szoba jon a tali, ott lyukadunk ki, hogy majd megbeszeljuk es mar 1 honapja halasztgatjuk. (? )

Figyelt kérdés
Ott tartunk hogy tobb mint baratsag, de kevesebb mint szerelem. Szeptembertol egy suliba fogunk jarni, tehat akkor ugyis talizunk majd. De hogy hozzuk ossze addig hogy talalkozzunk? El van torve a keze es nem mozoghat sokat. En atmennek hozza vagy akarhova mennek csak hogy lathassam . Nagyon szeretnem latni. Valami tanacs?! Hogy hogy vegyem ra hogy talizzunk
2013. aug. 14. 15:38
 1/7 DiMalto ***** válasza:
100%

eléggé sántít a sztori....."El van torve a keze es nem mozoghat sokat"


én ha látni akarnák valakit törött gerinccel is oda kúsznák...

2013. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha eltört a keze, akkor már nem is mozog a lába vagy mi? Törött kézzel ugyanúgy mozoghat csak nem ugrálhat... Inkább chatelnie nem szabadna sokat...
2013. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaa enis igy vagyok vele, hogy ha annyira akarna latni akkor mar reg taliztunk vna://
2013. aug. 14. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen helyzetben voltam mint te és a srác, én Thaiföldig mentem, hogy találkozhassunk (sok-sok ideig gyűjtöttem rá) - a következtetéseket vond le saját magad.

Élőképet (webcam pl.) láttál már róla?

Ha nem, akkor lehet fél attól, hogy személyesen nem tetszene neked.

2013. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lattam mar elokepet rola:/ ertem am h mit mondasz
2013. aug. 14. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont bár nehéz és szélsőséges megoldás, de működhet a következő.


Legközelebb amikor beszéltek, mondd el, hogy szeretnél találkozni, és két lehetőség van. Ezt így mondd el neki, szó szerint nyilván számot-személyt egyeztetve :D

Addig le nem teszed a telefont/nem mész el a gép elől, amíg meg nem egyeztek egy konkrét időpontban (konkrét nap, óra perc és helyszín)

Mondd el, hogy hajlandó vagy hozzá is elmenni, nincs gond belőle, de valamit KONKRÉTAN találjatok ki. Ne hagyd magad lerázni ilyen "oké akkor kedden, addig még beszélünk" dumákkal. Nem. Mondjon olyan napot és időt, amikor tuti ráér.

Ha hímez-hámoz, akkor mondd meg neki, hogy te már nagyon furának tartod, hogy még nem is találkoztatok, neked szükséged van arra, hogy lásd élőben, halld a hangját stb. Te a továbbiakban inkább személyesen szeretnéd vele tartani a kapcsolatot, a telefont és a chat-et pedig max. "végszükségben" szeretnéd használni. Sokkal jobb élő szóban órákat beszélni, mint verni a billentyűzetet, nem? (ezt megkérdezheted tőle:)


Ha még mindig bizonytalan, vagy "nem"et mond, - itt jön a nehéz rész - akkor innentől felejtse el a telefonálgatást, szeptemberben úgyis találkoztok.

Ehhez pedig nagyon következetesen tartsd magad!!!!!!!! Ez a legfontosabb!

Ne vedd fel a telefont, állítsd be, hogy ne láthassa amikor te fenn vagy chaten.

Ezt pedig folytasd egészen szeptemberig, amikor majd személyesen esetleg elmondhatja, mit szeretne.

Kivéve persze, ha közben mondjuk üzenetben találkozót kér :) Abba nyilván menj bele, hiszen eleve ez volt a cél :)

2013. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolso, nagyon szepen koszonom!!! Sikerult osszehozni, nagyon koszi
2013. aug. 19. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!