Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkednétek velem?

Lányok! Ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hosszú bemutatkozásért, de nem szoktam neten ismerkedni és lehet kicsit bénán csinálom. :) De majd csak belejövök...

15 éves fiú vagyok. Képet majd esetleg privátban, ha küldök, de addig is itt egy kis leírás:

Magas, sportos testalkatom, barna hajam és kék szemem van.

Az életvitelemről annyit, hogy minden egyes percemet megélem. Szeretem a társaságot, a szórakozást, szeretem, ha a barátaimmal lehetek. Imádok sportolni, ha tehetem, heti háromszor-négyszer futok reggelente. Régen jártam kosarazni, kézilabdázni, most csak focizok, meg télen jéghokizok, ha van rá lehetőség. Ezen kívül jól tudok ping-pongozni, teniszezni és eléggé jó úszó vagyok. Ehhez jön, hogy vízilabdázni is szeretek.

Mikor épp nem sportolok, vagy nem a barátaimmal vagyok, akkor magamra zárom a szobám ajtaját és elgondolkodom az élet nagyon dolgain. Senki sem tudja rólam, de belül nagy filozófus alkat vagyok, keresem az élet értelmét/értelmeit. Bár a "műveimet" sem látta még senki (oké, azt a suliban tudják, hogy jó vagyok irodalomból meg más humán tárgyakból), nagyon szeretek verseket, novellákat meg kisregényeket írni. Tulajdonképpen mindenre nyitott vagyok, szeretem az új dolgokat, imádom a zenét. :)

Hogy egy kicsit az "olyan" dolgokról is írjak, van egy kis fétisem, meg nagy filozofikus elmebolyongásaim közepette a lányok terére is eltévedek néha :)

Ismerkednétek velem, 13-16 közti lányok?



2013. aug. 14. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt egyszerű összefoglalni, nem.
2013. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
menj aludni
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem beszélek veled mert nem tudom hogy milyen sampont használsz bocsi:S 16/l </3 :(
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bagoly bácsi megmondja a tutit :DDD
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen inkább foglalkozz a tanulással, barátaiddal,maradj távol a lányoktól, gyerek vagy még és maradj is az, ameddig lehet.
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
okos bagoly bácsi :P
2013. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tesóm azt ajánlom menj be az első discoba. Bassz be,tépj be és az első csajt smárold le! Ilyen egyszerű utána jön minden magától!:D
2013. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, inkább menj egy színházba te ilyen össze-vissza ugráló őrült költő/író vagy aki folyton ott pörög a függöny mögött
2013. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia én ssssssssssssszívesen megismernélek. de csak barátságból mert van barátom!! de nyugottan írj :) 13/L
2013. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De most komolyan... alig pár napja regisztráltam, ha csak tudtam, minden kérdésre megpróbáltam normális válaszokat adni. Pedig nagyon rövid ideje vagyok itt.

Kiírom a tök normális első kérdésemet, és mindjárt rögtön letol mindenki... Ez valami szokás ezen az oldalon? Aki normális kérdést ír ki az lealázzák, aki meg hülye, azzal együtt hülyülnek?

2013. aug. 14. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!