Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ismerkednétek velem?

Lányok! Ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hosszú bemutatkozásért, de nem szoktam neten ismerkedni és lehet kicsit bénán csinálom. :) De majd csak belejövök...

15 éves fiú vagyok. Képet majd esetleg privátban, ha küldök, de addig is itt egy kis leírás:

Magas, sportos testalkatom, barna hajam és kék szemem van.

Az életvitelemről annyit, hogy minden egyes percemet megélem. Szeretem a társaságot, a szórakozást, szeretem, ha a barátaimmal lehetek. Imádok sportolni, ha tehetem, heti háromszor-négyszer futok reggelente. Régen jártam kosarazni, kézilabdázni, most csak focizok, meg télen jéghokizok, ha van rá lehetőség. Ezen kívül jól tudok ping-pongozni, teniszezni és eléggé jó úszó vagyok. Ehhez jön, hogy vízilabdázni is szeretek.

Mikor épp nem sportolok, vagy nem a barátaimmal vagyok, akkor magamra zárom a szobám ajtaját és elgondolkodom az élet nagyon dolgain. Senki sem tudja rólam, de belül nagy filozófus alkat vagyok, keresem az élet értelmét/értelmeit. Bár a "műveimet" sem látta még senki (oké, azt a suliban tudják, hogy jó vagyok irodalomból meg más humán tárgyakból), nagyon szeretek verseket, novellákat meg kisregényeket írni. Tulajdonképpen mindenre nyitott vagyok, szeretem az új dolgokat, imádom a zenét. :)

Hogy egy kicsit az "olyan" dolgokról is írjak, van egy kis fétisem, meg nagy filozofikus elmebolyongásaim közepette a lányok terére is eltévedek néha :)

Ismerkednétek velem, 13-16 közti lányok?



2013. aug. 14. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos itt ez megy. Egy idő után hozzászoksz.
2013. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"minden kérdésre megpróbáltam normális válaszokat adni. Pedig nagyon rövid ideje vagyok itt. "


Okozat és ok.

2013. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Gondolom az "okos bagoly" lehet itt a sztár. A bagoly egy madár és hát ugye "a madár az ász"! Úgy néz ki ez a gyakorin sincs másképp.
2013. aug. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!