Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy évvel idősebb lány...

Ha egy évvel idősebb lány tetszik, akkor van nála esélyem? És ha igen, akkor hogyan jelezzem neki? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Most mentem másik suliba,és nagyon megtetszett egy lány-gólyatáborban voltam és ott ismertem meg-.Csak az a baj,hogy egy évvel idősebb /14 vok/ Ti már voltatok ilyen helyzetben? És hogy jeleztétek azt ,hogy tetszik?

2013. aug. 15. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
A Magyar nyelv szépségei: "vok"
2013. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem valószínű,mert még gyereknek és éretlennek tartana,bocsi.

Sajnos pont abban a korban vagy amikor egy év is sokat számít..

Ha például 20 lennél más lenne a helyzet:/

16/L

2013. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Kis kanos :) mondd meg neki, nem kell jelezni! Odamész, beszélsz!
2013. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Mondd el neki, de szerintem nincs esélyed. Ez tényleg az a kor hogy egy év sokat számít, gyereknek tartana még. De ki tudja? Pórba szerencse ;)

15/L

2013. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nézd csak a csóró lánykákat hogy elveszik az önbizalmadat? :D ha tetszik és nem csak arra akarod, hogy majd...valamikor lefekszel vele, érdemes megpróbálni. osztálytársam 18 éves, a barátja 16 és már több mint egy éve töretlenek! Legyél Tökös, vicces, aranyos, dobd el a csőfarmert, meg a V pólót és csapassad.

18/f

2013. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Villácska válasza:
100%
Az én barátnőm 4 évvel idősebb nálam és 14 évesen jöttünk össze. Már 2 éve együtt vagyunk. Nagyon idegesítő hogyha így általánosítanak. Engem 14 évesen kinéztek 20 nak is.
2013. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
figyelj, ez a sok marha itt, hogy esélyed sincs.. hát, a környezetemben több olyan kapcsolat van ahol a fiú fiatalabb és rohadt jól elvannak... pl haveromék ugyanígy vannak és ők 3, vagy talán 4 éves kapcsolatot tudnak maguk mögött.. mi 7.esek voltunk amikor összejött a 8. as barátnőjével, most mi megyünk 10. be. ez attól függ hogy mennyire vagy kisfiús, illetve hogy a lány milyen, mert ha érettebb vagy szóval nem kölyök, akkor nem sok vizet zavar az az 1 év :)) remélem, hasznos dolgokat öntöttem a nyakadba:DD
2013. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha magabiztos vagy simán!:D csak ne bénázz vágj a közepébe. mondjuk ne úgy hogy sziatecceldugunk? hanem nyűgözd le a magabiztosságoddal. nem beképzeltségből mondom, de gólyatáborban haltak értem a végzős csajok:D ha laza vagy meg jól nézel ki nem lesz nehéz felszedni, mert ilyen korban a lányoknál az első hogy helyes legyél meg nevettesd meg őket (kor is számít de ez a két legfontosabb, tapasztalatból mondom). szóval ne parázz csak próbálkozz, ha elküld lesz másik 1000 akinél próbálkozhatsz. sok sikert!
2013. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi,a válaszokat!
2013. aug. 17. 15:37
 10/10 anonim válasza:
100%
ezt saját tapasztalatból írom....szerintem van esélyed nála mert nemrég én is jártam egy nálam egy évvel fiatalabb sráccal...a fiú legjobb haverjai az osztálytársaim voltak...sokat beszéltem vele facebookon...jófej volt és kedves..nagyon vicces....kb ezek a tulajdonságok az alapok..
2013. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!