Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság nehéz ilyen lányt...

Manapság nehéz ilyen lányt találni? (többi lent)

Figyelt kérdés

-nem cigizik és nem is fog

-nincs tetoválás se pirszing

-nem issza az energia italt

-szép okos

-van célja

- tehát ilyen normális


14/f



2013. aug. 15. 22:23
1 2
 1/19 vexygordon ***** válasza:
100%
Semmivel nincs baj, ha az embernek van önuralma, és korlátokat állít fel.(kivéve talán a cigi)
2013. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 vexygordon ***** válasza:
45%
Egyébként ugye tudod, hogy egy normális ember miért issza az energiaitalt?(ami egy szó...)
2013. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem hogy elég nehéz. De ha elég energiát áldozol rá akkor hamar meg lesz.
2013. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Normális embernek nincs tetoválása vagy piercing-je?

Nem ott dől el, barátom...

15L

(egyébként a fenti feltételeknek megfelelő, (kivéve szép:D) lány vagyok...)

2013. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

-nem fogok cigizni, és nem is cigizek

-tetoválást szeretnék

-nem iszok energia italt

-kinek mi a szép

-van célom!

Hát sajnálom, ez nem jött össze! 14/L

2013. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"tehát ilyen normális" ne várj normális lányt ha te sem vagy az..legalábbis a helyesírásodból ítélve vannak bajok. 14/L
2013. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, bár akarok tetkót, és a "szép okos" elég relatív :D (barátom gyönyörűnek lát, más meg csak kicikiz... nagyon jó nyelvérzékem van, és állítólag tehetséges programozó leszek, viszont pl. közgazdaságtanból majdnem megbuktam, egyszerűen nem értettem :D )

Amúgy vannak azért szerintem bőven ilyen lányok. :)

19/L

2013. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nos... Nem cigizek, nem is fogok.

Nincs tetovalasom se pirszingem...

Nem iszom energia italt kiveve ha ejjel utazom.

A barataim szep, illetve okos vagyok.

Van celom.


Ha gondolod irj. 15.l

2013. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 hunbula ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező... Ne bevásárlólistával menj ismerkedni. Természetesen lehetnek nagy vonalakban elképzeléseid (a ne dohányozzon ponttal például még egyet is értek), de a többi kicsit következetlen, ha jobban belegondolsz. Miért lenne valaki kevésbé szép/okos attól, ha mondjuk tetoválása van, ami teszem fel ízléses és az adott személy stílusához, egyéniségéhez még passzol is? Ha megtetszik valaki, nagyon rossz volna ha az tetszene meg benne, hogy leellenőrizted, és minden sorban tudsz pipát tenni az állítások mellé. Az energiaital meg... Hát ha szétnézek a mostani fiatalok között, még ha csak azt innák, nem is lenne probléma, de ugye csurranak-cseppenek ott sokkal kifogásolhatóbb dolgok is.


Amit ezzel mondani akarok, hogy tökéletes ember nem létezik, ezért fölösleges is belekötnöd olyan viszonylag kisebb dolgokba is, mint némelyik pont a listádon. Rengeteg szép, okos és céltudatos lány van, de ők épp azok, akik nem fogják mosolyogva tűrni, ha megtiltod nekik, hogy ha fáradtak kortyoljanak egyet a Red Bullból, merthogy akkor már nem is jön be...


Legyél nyitott és elfogadó. Főleg ilyen fiatalon. :)

2013. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
sokan csak a felszínt látják, mármint akiből ránézésre rosszat feltételezel,nem biztos hogy olyan is. Tudom ma már tényleg nehéz ilyet találni,de ha mondjuk abból ítéled meg hogy rágyújt, akkor nem is fogsz senkit sem találni
2013. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!