Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék manapság olyan...

Hol tudnék manapság olyan 18-21 év körüli rendes, normális, megértő lányt találni, aki járna egy magamfajta alacsony, vékony, koránál sokkal fiatalabbnak tartott fiúval?

Figyelt kérdés
Már belefáradtam, hogy csak ilyen 13-15 éves kislányoknak jövök csak be, jó lenne már végre egy normális, rendes lányt találni, mert ezek a tinik, sajnos nem százasok, tisztelet a kivételnek, de a többség annyira nem érett még meg egy kapacsolatra, na meg ott van, hogy midenki elítéli a korkülönbség miatt a dolgoakt. EGyik lánynál is csak titokban lehettünk együtt, annyira nem jó ez így, meg én éreztem amgam bűnösnek, rossznak, a lány megrontójának, pedig lényéegében semmi rosszat nem csináltam. Rossz ez így, mert a korombeli lányok nem látnak mást bennem, csak egy öcsit, igen, sajnos genetika miatt így jártam, se magas, se nagy darab nem tudok lenni és az arcszerkezetem is inkább tini fiús, mint felnőtt férfias, karakteres. Nyílván azért is szoktak folyton tinik próbálkozni csak nálam. Meg a korombeli lányoknál eddig hiába próbálkoztam szépen hárították a közeledésemet, láttam, hogy nem vonzódnak hozzám.
2013. júl. 4. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha sok lóvéd van, és valami menő autód, akkor bárhol találhatsz.

Ha egyik sincs, akkor veszett fejsze nyele.

2013. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az biztos h itt nem fogsz tudni ilyen lányt találni.

élőben kéne ismerkedned, hogy egy esetleg kialakuló kapcsolat ne az első találkozással érjen véget. és olyan nincs, hogy csúnya ember csak kevés önbizalom. Próbálkozz :)

L

2014. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!