Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek azokról a fiúkról, akik kedvesek, bármit mondatok ő megcsinálja, olyan tutyi-mutyi nyálas alakokról?

Figyelt kérdés
légyszi írjatok kort!!én 21 éves srác vagyok,és éppen érdekel,mert én olyan szinten kedves is vagyok de nem tutyi mutyi matyi,hanem úgy a balanszban állok:)
2013. aug. 16. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek annyira jók , míg nincs senki más addig velük lehet lenni , megcsinálnak érted semmit , de mikor kapsz egy igazi jó pasit akkor simán dobhatod az ilyet.

L/19

2013. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tutyi mutyi matyi vagy.
2013. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aha oké mert engem irritál amikor látom a hveromat hogy úgy akar bevágodni egy csajnál,mint egy nyálas tacskó :)
2013. aug. 16. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor már a haverod .. :D..... ejnye.. te biztos 21 vagy :D?
2013. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne legyen egy pasi tutyimutyi meg papucs, de legyen kedves, és alkalomadtán romantikus.

19/L

2013. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen 21 vagyok :) nem mondom hogy ne legyen kedves ,kell is hogy kedves legyen,csak felesleges a túlzás és a színészkedés :))
2013. aug. 16. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:

PFEJJ. Legyen a férfi határozott, és ő irányítson! Ki akar magának olyan párt, akinek ha azt mondja ugorjon a kútba, bele ugrik?!?! Hát senki!

Én az biztos meghalnék, ha egy ilyen férfivel állnék szemben.

Fontos hogy kedves legyen, de csak épp annyira mint egy normális ember. Elkap a haldoklási kényszer amikor egy picivel is több nyál kerül a gépezetbe.

20/L

2013. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na ez tetszett :) kössz :)
2013. aug. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!