Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez másnál is így van fiúk,...

Ez másnál is így van fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés
Jobban kijövök egy 14-15 év körüli csajja, mint egy korombei 21 év körüli nővel. Azt vettem észre, hogy túl komolyak a korombeli lányok és általában öcsinek is néznek, mivel fiatalabbnak néznek az emberek engem, őket meg szerintem ez is zavarja meg érzem is, hogy lenéznek ráadásul olyan ridegek, komolyak és csak az ileyen idősebb férfiakat akarja mind, én meg tényleg inkább egy tini fiúnak nézek ki, hiába is próbálok férfiasabban kinézni, úgy látszik ez nem megy nekemm meg ez a halálos komolyság sem jön be. Én szeretek hülyéskedni, pimaszkodni, huncutkodni egy lánnyal és úgy tapasztaltam erre a tini lányok vevőbbek is, mint a korombeli csajok. sokszor nem is értik mit poénkodom vagy nem tudják jól lereagálni, míg egy tini lány egyből rákap a dolgokra és benne van a hülyéskedésben, játékban. Tudom gyerekes de van, hogy lányt csikolok meg lelocsolok vízzel szóval ilyen hülyeségeekt is csinálok egy korombeli nő erre tuti hisztizne például vagy hülyének nézne.

2013. aug. 16. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy lassan el kellene kezdeni felnőni? Azzal nincs gond, ha valaki szeret viccelődni, de azért 21 évesen lassan már nem csak a hülyéskedésen kellene gondolkodni! remélem nem sértettelek meg vele! :) 19/L
2013. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már megint kezdi...
2013. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 éves lány, én próbáltam komoly lenni, de akkor valahogy sosem jöttem be egy lánynak sem, íg meg pimaszkodva, hülyéskedve, perverz humort bevetve imádnak lányok, de csak a tinik, a korombeliek erre sem vevők valamiért. o.O
2013. aug. 16. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet mindig rossz lányoknál próbálkozol... .( 19/L
2013. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert még te is gyerek vagy.
2013. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!