Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Ismerkednétek egy...

Csajok! Ismerkednétek egy csóró pasival?

Figyelt kérdés

nem konkrét ismerkedésre gondoltam velem...de azse baj;) hanem hogy általában ismerkednétek e meg olyan pasival, aki csóró, de jó ruhái vannak és jófej, meg nem is ronda?


Mert sajnos olyan közegben növök fel, ahol mindenki..és tényleg MINDENKI újgazdag...itt az a trendi hogy elmegyünk valahova a csajjal "pénzt költeni"....Eddig egy kapcsolatom volt..azse tartott szinte semeddig mert nemtaláltuk meg a csajjal a közös hangot (magyarán nemvittem el sehova pénzt költeni, csak egyszer moziba)


De tényleg az a gond hogy itt az összes osztálytárs újgazdag, senkit sem érdekel egy csóró gyerek...ezért nincsenek is nagyon haverjaim se..nemhogy barátnőm:(


17/F



2013. aug. 16. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a pénz:)

Csak az a lényeg,hogy a pasi rendes legyen,megértő és tiszta szívéből szeressen:)

Aztán ha később is együtt maradunk majd kitalálunk ketten valamit.Meg akkor már úgyis dolgozni fogunk:)

16/l

2013. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak olyan lányt találsz magadnak aki a pénzed miatt szeret, akkor úgy gondolom annál a magány is jobb.
2013. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó nincs kedved ismerkedni ? Hova valósi vagy?:D
2013. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de olyan közegben élek...nemtudom hogy hol találhatnék olyan lányt aki nem a pénzemért szeret, és nemszámít neki hogy van e, vagy nincs
2013. aug. 16. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttem a párommal, akkor ő még sulizott, csak egy kis zsebpénzt kapott a szülőktől, én viszont már dolgoztam, igy nekem volt több pénzem, sokszor én fizettem ha elmentünk vhova....nem zavart...25/L
2013. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

persze :) én jártam már csóró(ahogyan te nevezed) pasival...de nem érdekelt hogy az...nem vitt engem el ő sem pénzt költeni,de még moziba sem :D nem kellett hozzá pénz hogy jól érezzük magunkat mert az volt a lényeg h egyutt voltunk...dehát mindenkinek más a fontos...

20L

2013. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!