Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudom elfelejteni...

Miért nem tudom elfelejteni és másba beleszeretni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe két éve szerettem bele, legjobb barátok lettünk, mindent megbeszélünk egymással. Megbeszéltük, hogy köztünk nem lehet semmi (legalább is szerinte) mert Ő barátságnál többet sosem érzett irántam. Én viszont mióta csak ismerem fülig szerelmes vagyok belé, és hiába próbáltam nem is egyszer, mióta csak ismerem minden más lányra csak és kizárólag barátként tudok tekinteni, nem tudom NŐ ként kezelni Őket! segítsetek mert ebbe belebolondulok! :(

17/F



2013. aug. 18. 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet itt is. Ha gondolod, írj privit egy kis tapasztalat cserére, reggel válaszolok.

18/f

2013. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem is hasonló a szitu . . . de már kezdem elfelejteni,tegnap kiderült h csaja van az illetőnek,erre annyira leblokkoltam h az aerobik oktatóból is kiszerettem . .. :// most senki

15/L

2013. aug. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
story of my life
2013. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!