Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleestem egy pasiba, akibe...

Beleestem egy pasiba, akibe nem kellett volna. Hogyan tudnám elfelejteni? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Volt egy randink és először nem akartam elmenni, mert külsőre nagyon nem volt az esetem , de a szövegével levett a lábamról. A randi után viszont nem keresett többé.Velem még ilyen soha nem történt, hogy randi után nem keresnek. Azóta is csak ő jár az eszemben és sehogy sem sikerül őt kiverni a fejemből :( Az a baj, hogy ötletem sincs arról, mit tudnék csinálni annak érdekében hogy adjon még egy esélyt és azért ciki se legyen nekem a dolog. :(

2013. máj. 17. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Belédestem
2013. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Velem még ilyen soha nem történt, hogy randi után nem keresnek. "


Most történt.

2013. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az a nő aki nem képes tenni a boldogságáért az megérdemli, hogy szenvedjen.

Semmi megalázó nincs abban, hogy te keresed. Egyszer megpróbálod és kész.


A boldogságért tenni kell. ;)

2013. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 Már ne is haragudj, de ha egy randi után a pasi nem keresi a nőt, hát inkább leharapnám a nyelvem, mint sem jelentkezzek az adott pasinál.Még ha belepusztulnék akkor sem.
2013. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval,dobj neki egy laza üzenetet,ha valamennyire érdekled,úgyis reagál,ha mégsem,akkor lesz majd másik,nem lehet mindenkinek megfelelni. aztán lehet,hogy pont ezért érdekel,mert nem keres,más,mint az eddigiek
2013. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mármint az előttem-előttem szólóval
2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De most mégis mit mondjak neki? Vigyél már el randizni megint, mert nekem továbbra is van kedvem hozzád, habár lehet neked nincs hozzám :(
2013. máj. 17. 19:39
 8/13 anonim ***** válasza:
7 Semmit ne csinálj. Ha kellenél a pasinak már rég jelentkezett volna. Ráerőszakolni magad egy pasira sosem kell.Annyi van belőlük mint égen a csillag.
2013. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

esetleg csak annyit,hogy szia!minden rendben?megyek pénteken a dürerbe,és arra gondoltam,ha van kedved,csatlakozhatnál.


nyilván időpont és helyszín lehet akármi,csak egy példa volt. nem kell ezt túldimenzionálni. dobd fel a labdát,nem veszíthetsz semmit.

2013. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egyenlő félnek tekintem magam a férfival, így nekem is jogom van kifejezni a tetszésem az adott férfi után. Ebben semmi női önérzet nem sérül.


Én felhívnám és megmondanám neki, hogy nagyon szimpatikus volt, és örülnél, ha még lennének ilyen kellemes óráitok együtt.


1x velem is megesett, hogy nem keresett a férfi. Mikor hívtam kiderült, hogy meghalt a húga és épp nem erre gondolt

2013. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!