Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ne értsétek félre, nem én...

Ne értsétek félre, nem én írtam ki a kérdést, de magamra ismertem benne, szóval: Erre mi a helyes válasz?


2013. aug. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt honnét tudjuk? Majd mikor randiznotok kell akkor ne menjek és fogjam a kezed, hátha én jobban szót értek vele?
2013. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces....
2013. aug. 18. 17:48
 3/8 anonim válasza:
én szintén magamra ismertem benne, ilyenkor valószínűleg tetszhetsz az illetőnek.
2013. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na jó, legközelebb ha találkozok egy pasival, adjatok hozzá értelmező kéziszótárt XDDD
2013. aug. 18. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Válaszlotam a kérdésre ha érdekel az én válaszom megnézheted.
2013. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másik kérdésnél a 18:17-es válaszoló adta meg a tuti választ. Erről lehet szó. Te vagy a közönsége, akit meg szeretne nyerni azzal, hogy "menőnek" mutatja magát előtted és várja, hogy Te lépj. Manapság a pasik inkább várják, hogy a nő jelezzen felé, mert félnek a csalódásoktól, a mai pasik sem olyanok, mint régen, vagy mint a filmekben, de szerintem ezt Te is jól tudod. ;)
2013. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem, nem tudom :)

nem volt még hosszútávú komoly kapcsolatom, ahol komoly szándékú udvarló küzdött meg volna a kegyeimért :(


honnan is lett volna :SSSS

2013. aug. 18. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan srác lehetek mint akiről szó van és a válasz szerintem nagyon egyszerű. Azért beszélget másokkal mert velük biztonságba érzi magát nincsen semmi feszengés meg ilyenek de veled nem tud beszélni mert nem úgy néz rád mint másokra hanem mint akitől akar valamit és nem tudja mit mondjon ilyen esetbe hasznos ha te kezdeményezed a beszélgetést és meglátod utána ő is keresni fog téged.
2013. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!