Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a tini...

Miért van az, hogy a tini fiúk milfet akarnak én meg sok más huszonéves meg az ő korukbeli kis cukker tini csajokra bukunk inkább?

Figyelt kérdés
Én nem bánom, engem is kedvelnek a tini csajok, őrülnek, hogy tudok nekik mit tanítani, de én nem vágom mi a jó egy idős nőben tini fiúk, mi izgat titeket azokban a idős hölgyekben?o.O
2013. aug. 18. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus...
2013. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet az amit az #1-s írt, nem tudom. De nekem is bejönnek a harmincas, csinos nők. 22/F
2013. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De van egy 16 éves haveromé s ő is bukik a milfekre, nekemnem kéne egy sem. Semmi vonzót nem találok bennük, de egy fiatal feszes cickós, kerek popsis fiatal tini csaj jöhet bármikor. :D
2013. aug. 18. 20:02
 4/16 anonim ***** válasza:
Megkapjuk azt, amiről Te lemaradsz cukorkaosztogatás közben.
2013. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mert nem vagyunk egyformák. Az érettebb nők pedig nagyon tudják, hogyan is kell csinálni.
2013. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy milf már érettebb, tapasztaltabb, nem bukik ki, ha kudarcot vall véletlenül a srác. Élvezi a szexet, tudja, mit akar (és el is veszi) - de cserébe viszonozza is.
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a szex tanító nénit látják bennük és nem fognak nekik nyafogni,hogy nagy szerelmet akaranak stb
2013. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy te egy beszűkült szerencsétlen vagy akit csak a tinik tolerálnak,nem mindenki az;)
2013. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ők azért már eltudnak kényeztetni egy férfit úgy ahogyan egy tini még csak álmodozna. A legtöbb tini lány még csak felfedezi mire is képes, egy nő pedig teljesen tisztában van a testével és tudja is használni :)
2013. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as te agyatlan gyökér. Nekem nem is kéne milf, de hidd el nézett már egy-két asszony olyan nézéssel, hogy én sem vagoyk hülye tudom, hogy kívánt. ;)
2013. aug. 18. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!