Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minek köszönhető, hogy egy...

Minek köszönhető, hogy egy évvel ezelőtthöz képest is mára számottevően rosszabbak lettek a tini, de huszonéves lányok is?

Figyelt kérdés
Például facebookon lájkolom egy lány kiírását és erre letilt vagy töröl ismerősei közül. Másrészt meg azt sem érrtem miért lett ilyen fontos a külső, miért csak ezt nézik a lányok? Miért nem lehet egy olyan fiúval dumálgatni, ismerkedni, aki nem egy top pasi? Ha én képes vagyok bárkivel beszélgetni, nem külső alapján ítélkezni, meg lenézni másokat, akkor a lányok miért nem képesek rá? Azt hiszik csak, mert van két mellük meg egy pnájuk máris mindnet megtehetnek? Felháborító!
2013. júl. 6. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van. A férfiak úgyis bármit megtennének, hogy legyen csajuk. Tehát igen, bármit megtehetnek.
2013. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Asszed régen a nők nem az izmos, tehetős, bajszos, vagy épp a divatnak megfelelő faszikra buktak? Ugyaní]y a férfiaknak is megvolt az ideáljuk. A csúnya emberek akkor is nehezen találtak párt. A különbség, hogy ma már valamennyire modern világban élünk, az emberek sokkal inkább elfogadják a valamilyen szempontból szélsőséges embereket.
2013. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Amélia:) ***** válasza:
Média, facebook...
2013. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annak hogy megtehetik.
2013. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Most ellenkeznem kellene, mert lány vagyok, de nem teszem...ugyan így gondolom én is...de azért vannak kivételek :) A külső nem minden. Nem vagyok én sem egy szépség, és nem gondolom úgy (mint ahogy leírtad), hogy bármivel is több lennék attól, mert van 2 mellem és egy nemiszervem. Ugyanúgy beszélgetésbe elegyedek egy nem a leghelyesebb sráccal a buszmegállóban vagy a vonaton, mert igen is hiszem, hogy bármilyen kapcsolatban nem sokat számít, ha "top" a férfi/nő, ha emberileg az illető egy nulla. Visszatérve a kérdésedre, nem tudom miért van ez...tényleg felháborító. Biztos köze van a médiának is, de szerintem a nevelés is fontos szerepet játszik ebben. Ezt látják otthon.

17/L

2013. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!