Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék leszólítani az...

Hogy tudnék leszólítani az utcán úgy lányt, hogy ne legyek tolakodó?

Figyelt kérdés
Sok szép lányt látok, akivel szemezek is, és egyszerűen nem merek oda lépni, mivel nem tudom, hogy mit kéne mondanom neki. Hívjam el egy italra, sétára? Ti miként szoktátok ezt csinálni?

2013. aug. 18. 20:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
60%
ismerős a helyzet, de ha bejössz neki akkor MAJDNEM mindegy, hogy mit mondasz, valami vicceset kezdésként mondjuk, aztán bemutatkozol és onnan már megy
2013. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
86%

Általában olyan helyen érdemes csajt utcán leszólítani, ahova rekreációs céllal mennek, pl. sétálóutca, park...


Ha szimpatikus a szembejövő vagy padon ülő csaj mosolyogj rá. Ha rád mosolyog akkor mondhatod neki, hogy köszi a mosolyt, jobb kedved lett tőle, kérdezheted hogy van-e programja....

2013. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
62%
Odamész bemutatkozol és beszélgetést kezdeményezel pl.: meláttalak és szimpatikusnak találtalak stb. Ha a lány pozitívan veszi a közeledésed, akkor hívd el egy kávézóba vagy cukrászdába, de a séta se rossz. Meg kell adni a lánynak a biztonság érzetét, főleg mivel te, ha úgy nézzük idegen vagy neki.
2013. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
55%

de ne ilyen retardáltan mosolyogj az arcába :D

[link]

2013. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim válasza:
69%

Szia ne haragudj csak egy kérdés...

Te le feküdnél egy ismeretlennel?!?

NEM!!

Akkor engedd meg, hogy bemutatkozzam...:)

Nekem egyszer bevállt, másfél évig voltam együtt a csajjal:D

2013. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket. Egyébként a konkrét szitu most múlt éjjel volt, mikor jöttem haza az utolsó metróval és a deákon állt egy gyönyörű lány, de nem mertem odamenni hozzá. Így éjjel mit mondhatnék ilyenkor?
2013. aug. 18. 23:00
 7/55 anonim ***** válasza:
34%

A majmos képen jót szórakoztam!

Szerintem ott dől el a történet, hogy valakiben van-e elég bátorság, lélekjelenlét, mert a többi már a szerencsén múlik. Bennem sajnos nincsen, a szívem szakad meg nekem is a sok szebbnél szebb lánytól, akiket az utcán, buszon, boltban lehet látni nap mint nap!

Amiket fentebb tanácsoltak egy páran, szerintem is ezekkel ésszerű próbálkozni, sok lehetőség nincsen.

Későn este és éjjel szerintem hagyni kell, mert a sötétség az valahogy nyomasztó. Még én is félek, pedig külsőre elég tekintélyes a megjelenésem, meg ugye, nem is vagyok nő. De azért szerencsére nincs rám írva, hogy félénk vagyok.

Ahogyan említettem, én sajnos nem merem őket megszólítani, de pl. volt már olyan elég sokszor, hogy annyira jól nézett ki valaki, hogy nem szálltam le, ahol nekem kellett volna, hanem továbbmentem, kíváncsi voltam, hogy hol száll le, melyik utcában, vagy melyik házban lakik. Ugyan nem megy vele semmire az ember, de valahogy mégis egy kis elégedettséggel tölt el, és utána már nyugodtabban megyek haza.

2013. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írsz... én se mertem eddig, de jó lenne változtatni. De akkor azt kérdezem, hogy ezen vajon, hogyan tudnék változtatni? Hogy szerezzek ebből a szempontból több önbizalmat?
2013. aug. 19. 00:21
 9/55 anonim ***** válasza:
Na, sajnos éppen ez az, amit én is kérdezek, ami nekem sem megy.
2013. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
De azt érzem, hogy így este, éjjel még több merszem lenne, mert akkor nincs nagy nyüszi, nyugodtabb mindenki, vagy épp már egy kis alkohol is benne van.
2013. aug. 19. 00:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!