Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell leszólítani egy...

Hogyan kell leszólítani egy lányt? 14/F

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogyha sétálok az utcán, és meglátok egy olyan lányt aki "bejön" és meg szeretném ismerni. Hogy szólítsam le, hogy "vagány"-nak nézzen és ne nézzen hülyének, aki csak lejáratja magát. Milyen módszereket tudtok ami biztos, hogy hatásos még kicsit idősebb lányoknál is? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK! TROLLOK KÍMÉLJENEK!
2013. júl. 22. 03:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még próbálkozz a suliba.
2013. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Szia segítesz betolni a trabantom? Ott parkolok az út másik oldalán. Nekem mindig bejött, igaz, ha elindult a trabant soha nem mentem vissza a ribiért...
2013. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kezd így Szia :)
2013. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megyek az utcán és "hello, tetszel" vagy mire gondoltál? Ha nem jossz be neki, akk mindenképp lejáratod magad. Ha meg igen, akk nehéz lejáratni magad ha télleg nagyon helyes vagy. :)
2013. júl. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Jössz egy kört a Lego autómban?
2013. júl. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Kevés lány szereti, honorálja, ha simán leszólítják, mert az r..banc látszatát kelti. Valami ürügyet keress. Például utcát, vagy intézményt keresel, vagy kivárod, amíg bemegy egy üzletbe és ott szólsz hozzá /"Te is ezt a csokit szereted"/. Szóval okosan, kreatívan, BÁTRAN! De nem rámenősen.
2013. júl. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért kell lenézni azért mert 14 éves vagyok és szeretnék egy lányt, akit tudok szeretni. Azért kíváncsi lennék, hogy ti mit csináltatok 14 éves korotokban. Az első és az utolsó válaszolónak pedig nagyon köszönöm, de a suliban nincs olyan lány aki tetszene. Vagyis van egy, de az reménytelen. Nagyon jó barátnőm és nagyon szeretem, de nem hiszem, hogy működne vele a dolog. Jó csaj meg minden, de..... mégse. Túl "őrült" hozzám. Egyébként, ő sem érez különösebben írántam. Szóval így marad az utca. Elsőnek és az utolsónak ment a zöld, többieknek piros... Várom még a további !!!!ÉRTELMES!!!! válaszokat.
2013. júl. 22. 03:58
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, hogy miért kell lenézni azért mert 14 éves vagyok és szeretnék egy lányt, és menőzhetek a haveroknak, hogy nekem van csajom akinek fogom a kezét és verhemet erre a magyar színekben pompázó szárnyas farkamat**


** FIFY (Fixed It For You)

2013. júl. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok senki előtt "menőzni" csak szimplán jól esne ha szeretne valaki és én is tudnék valakit szeretni. De nem úgy mint pl. anyu vagy apu. Mondjuk akivel lehet hülyéskedni, beszélgetni, ketten elmenni valahova. Azokat már le se írom, hogy "csókolgatni meg ölelgetni, smárolni" mert akkor egyből azzal jönnétek, hogy még a tojáshéj a seggemről lóg stb.
2013. júl. 22. 04:28
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként, meg mielőtt mást szólsz le, megtanulhatnál írni ;)
2013. júl. 22. 04:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!