Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha egyik lassan 14 éves lány ismerősöm odáig van egy 23 éves fiúért?

Figyelt kérdés
A fiú amúgy leszarja azt mondta és emiatt mg még inkább tapad a lány rá valamiért. A fiú igazi nőt akar ő meg csak kislány azt mondta neki és, hogy felejtse el, de a csaj nem kopik le. Nem éertem miért vagytok ilyenek lányok, miér tnem választototk egy korotok beli fiút inkább?
2013. aug. 18. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szegény srác
2013. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szelena97 ***** válasza:

Én fordított esetre tudnék példát mondani:D

Szerintem egyik se normális.

2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elutasítás miatt, a nem megszerezhetőben van a kihívás.
2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, sajna normálisnak mondhatò. A mai vilàgban (közhely, de így van) egy 14 éves lány màr baromira nőnek érzi magát attòl, hogy cicije lett (nyilván van kivétel). Kell neki egy jó nagy "pofon", ami ez esetben egy durva, akár megalázó lekoptatás lenne, szerintem hasznára válna...
2013. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 evesen eppen egy 23 evesbe voltam szerelmes. Dolgozott bennem a PEA hormon, es mivel nem teljesult be (szerencsere a pasasnak volt esze, velem ellentetben) igy meg 3 evig szerettem ot. Meg ma is kicsit rossz erzes erre gondolni, szoval csak ovatosan, de hatarozottan azzal a "lekoptatassal".
2013. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút az, az érzelmeknek egyszerűen nem lehet parancsolni.
2013. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!