Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig annyira kedves és...

Eddig annyira kedves és figyelmes volt, vajon mi változott?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje beszélgettünk az adott személlyel, majd megbeszéltük, hogy találkozunk és lesz ami lesz. Találkoztunk is és nagyon jól éreztük magunkat, lefeküdtünk egymással, előtte és utána is nagyon figyelmes volt. Az együtt töltött idő alatt felmerült az is, hogy én se de ő se szeretne párt magának, nevezhetném szexkapcsolatnak ami köztünk volt/van, de túlzottan annak se. Szex után együtt töltöttük az éjszakát is, összebújtunk, és kölcsönösen foglalkoztunk egymással (beszélgettünk, ölelés, csók, puszi..minden ilyen jellegű dolog) Másnap keresett is jól elbeszélgettünk. Más ill. mások is láttak minket együtt, tehát nem ilyen sunyiba találkozunk és senki nem tud róla..dolog. Mások előtt is nagyon figyelmes-közvetlen volt. Érdekelte, hogy jól érzem-e magam, szeretném-e ezt vagy azt. Minden egyes alkalommal, hogy együtt voltunk ugyan úgy viselkedett, beszéltünk, viccelődtünk, és el is mondta, hogy jól érezte magát velem. Tehát nem egy ilyen szex aztán semmi dolog volt. Nem tartozik igazából semmilyen magyarázattal, hisz semmi olyan dologról nem beszéltünk, mint kapcsolat vagy bármi más, de magam se értem miért nem válunk el egy-egy ilyen éjszaka után 1-1 sziával. A legutolsó aktus után is beszéltük, hogy találkozunk (ő kezdeményezte), írt is,majd nap végére mintha teljesen fordult volna minden 1-et. Már nem igazán keresett, majd beszéltünk és elmondta nem volt ideje beszélni velem, elfoglalt volt.....nem viccelődik... nem igazán kezdeményez..eddig nagyon jól érezte magát és ahogy leírtam utolsó aktus után ill. elválás után még semmi baja nem volt.. most kicsit távolságtartónak érzem őt. Amikor beszélünk akkor természetesen érdeklődik felőlem, mit csinálok, merre stb. Most én voltam aki visszatért a "megbeszéltekre", hogy fogunk találkozni, de nagyon pozitív választ nem kaptam, teljesen úgy éreztem mintha én akarnám. Ráakaszkodni nem akartam, teljesen normálisan írtam neki, a napja felől érdeklődve, semmi több, próbáltam poénkodni, de nem igazán volt rá vevő.. tényleg nem tudom mi változhatott esetleg, esetleg felbukkanhatott 1 lány? Esetleg tapasztalt már valaki hasonlókat aki ilyenbe ment bele?


Elsőre minden jó, figyelmes érdeklődő, igenis érdekli,hogy mit szeretne a másik, szex után összebújás kölcsönös törődés..


Elválás után is érdeklődés... persze általános dolgok, mivel töltötte a másik a napját.


Majd 1ik percben semmi gond a másikban szinte le se szar, írni akkor ír ha ír az ember.. jó mondjuk engem keresett később, és meg is magyarázta kérdés nélkül az okát, hogy nem keresett úgy..., de teljesen másnak érzem.


Úgy érzem mintha lenne valami, de nem mond semmit, ill. nem tudom mi történhetett ha elválás után pár órával semmi baja nem volt és azóta találkozni se találkoztunk... a feltett találkozó kérdésre is ahogy leírtam kb. ha én akarom akkor ok.. kb. vagy is így érzem..


Írtam neki, mert nem akartam, hogy feledésbe merüljenek a dolgok, de tényleg úgy érzem, ha nem írok nem ír....


Lehetséges, hogy részéről ez eddig tartott és elég..csak egyszerűbb neki így elintézni, vagy egy lány aki talán komolyabb ( de ha.. így van, akkor felmerül a kérdés bennem, hogy ha jól érzi magát velem akkor miért nem én..? ) .. Vagy az egész 1 színjáték volt, vagy kialakulhatott benne valami amit maga se akar? Nem akarom ezzel nyúzni, mert elüldözni se szeretném... Mind a ketten 22 évesek vagyunk.


2013. aug. 19. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég volt az első és utolsó bekezdést végigolvasni....valaki 3. személy is van a képben illetve lehet h meggondolta magát kicsit veled kapcsolatban.
2013. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát így viszont magam se értem .. :(, hogy nekem miért mondta, hogy nem szeretne és miért törődött úgy velem.. és, ha elvileg jól érzi magát velem (és nem csak az a része jó... akkor miért nem én..) bár így a félig meddig megbeszélt találkozót se mondta, le vagy mondta rá egyértelműen, hogy nem..bár ő kezdeményezte pár napja, és most én kérdeztem rá.., de ha felbukkant más, akkor mondhatná, hogy mi fejezzük be... részemről így lenne korrekt :/
2013. aug. 19. 15:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott az is, hogy szimplán nincs jó kedve, de magam se tudom..
2013. aug. 19. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd sokan voltunk már úgy, köztük én is, hogy eleinte tetszett meg jó volt meg minden azt egyszer csak meguntam elment tőle a kedvem de leginkább unalmas lett.

És ennyi. És nem láttam értelmét.

2013. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!