Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a könnyűvérű...

Miért csak a könnyűvérű lányok-nők találnak meg, vagy épp én őket?

Figyelt kérdés

Itt is, meg élőben is, ha ismerkedem, ha nem foglalt a nő, akkor tuti kiderül, hogy nem épp az a fajta, akiért küzdeni kellene, sőt...

De én egy tisztességes nőt szeretnék, így nem akad nekem senki.

Itt a kérdésekre adott válaszokból kiderülő nem kicsi szexuális teljesítményem okán, de élőben...

Aki véletlen olyan is lenne, hogy megfelel és én is neki, az tuti debreceni kb.


2013. aug. 20. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ők is alkalmi kapcsolatot látnak benned vagy nem tartanak téged tisztességesnek, szokták mondani ( nem mindig igaz, de szerintem van benne valami ) , hogy hasonló hasonlót talál.
2013. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert valamiért ezeket vonzod be. Talán rossz helyen keresgélsz. Vagy lehet, hogy még nem találkoztál a megfelelő alannyal. Van ilyen.

Egyébként meg nem értem, hogy mi a baj azzal, ha kicsit messzebb lakik a lány. Gondolom fiatal vagy még, nem tudhatod, hogy hova sodor az élet, illetve a jövendőbeli társadnak hogy alakul az élete.

Attól, mert messze lakik (ebben az országban amúgy vannak távolságok???), még nem kellene feladnod, ha egyébként meg megfelelne az elvárásaidnak és te is az övéinek!

2013. aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" ebben az országban amúgy vannak távolságok??? "

Hát ha nincs kocsid, igenis vannak, barátom! ;)

2013. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. szeretem a szexet, nagyon.

De az érzelmeket is ugyanannyira.

Mondjuk lehet a legutóbbi kapcsolatomban az is volt a baj, hogy túl sokat adtam bele, ő meg kevesebbet.

Innen Debrecen 400 Km.

Autóm nincs, munkám is csak egy épp hogy fizető, szóval nem tudnék valami sürün oda menni.

2013. aug. 20. 09:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Busz / vonat?

Egyébként meg olyat keress, aki ugyanannyit "ad bele", mint te! ;)

Ismerek olyat, hogy a pasi amerikai volt, a nő magyar. A pasi Koreában dolgozott, a nő itthon. Kb. 2 évig ment az, hogy félévente 1x találkoztak, közben persze ment a skype, meg minden. Aztán 2 év után mindketten találtak munkát Finnországban és most ott élnek boldogan. Most tervezgetik az esküvőt.

2013. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5ös, nem is lenne annyira rosz dolog a távkapcsolat, ha épp tellene rá de a másik fél eleve általában legalábbis elutasítja.

Mondván, hogy nem szeretne ilyet.

De lehet hogy én vagyok nekik kevés, és erre fogják, nem tudom.

Mondjuk az őszinteséget sokkal többre becsülöm, mint a kedvességet.

Vissza is így teszek, lehet kicsit bunkónak is számítok.

Az van, hogy az átlagnak nem tetsző külsőm van, amit kevesen tartanak jó kinézetnek.

Én nem foglalkozom a saját kinézetemmel, hogy mondjuk nagy az orrom, vagy kicsik a szemeim, mert úgyis így van, ha nem tetszik.

Igazából külsőre nem is várok el sokat, talán belsőre se, de ritkaságot...

2013. aug. 20. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a normális nők mind foglaltak. Ha van is 1-2 kivétel, az azért van, mert nagyon válogatós, és csak a legjóképűbb álompasiknak adna esélyt.
2013. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!