Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszeretem egy prostiba mit...

Beleszeretem egy prostiba mit tegyek?

Figyelt kérdés
sajna igen megtörtént velem ez a dolog h beleszerettem egy őrőmlányba.de beszéltem vele erröl és ö is érez irántam valamit adjak neki idöt.van mikor keresem nagyon örül van mikor meg leráz valami hülye kifogással.nemtom mit kéne tegyek?

2013. aug. 20. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 Ezt az ostobaságot te honnan szedted?:DD
2013. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

A téma nem új, ez a kérdés legalábbis külföldön szintén sokakban felmerült (ott nem annyira a prostituáltakkal, hanem a háborús veteránokkal kapcsolatban). Lehetséges a dolog, de nagyon oda kell figyelni, és vannak esetek, amikor már nem szabad, mert egyszerűen nincs hozzá elég erő. Segítség, esetleg szaksegítség nélkül nagyon könnyű elrontani.


[link]

2013. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 Most komolyan, te magadnál vagy? vagy már agyadra ment a pszichológia tanulmányozása?
2013. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Jó, igazad van, elfelejtettem rákérdezni hogy luxusprostiról van-e szó. De erre akkor is számítani kell.
2013. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Miért, mit gondolsz, a sebhelyes arcú, riadt tekintetű, zavart prosti miben szenved, ha nem a PTSD valamilyen formájában?
2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

(Bocsánat, a 14-es és 15-ös előző az egy korábbi válaszra ment)


A prostituáltaknál kb. 68%-uknál vannak mindenféle komoly neurotikus tünetek.


[link]


Nagyon nehéz ilyen állapotban tartós érzelmeket kimutatni, a hangulatingásaik Rád is kihatnak. Ha meg esetleg Neked is vannak önbizalomhiányos vagy egyéb nehézségeid, akkor meg egyszerre kétoldalról is nagyon nehézzé válhat az ilyen kapcsolat. Az is fontos, hogy miért is szerettél bele. Külső segítség kell egyrészt ahhoz is, hogy tisztázhasd Magadban, hogy miért is szerettél bele, és ha esetleg az derülne ki, hogy érdemes megtartani ezt a kapcsolatot, akkor meg ahhoz is segítség kell majd, hogy tartani tudjad.

2013. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
12-es: a lényegben igazad van, nem értek hozzá. Abban viszont szinte biztos vagyok, hogy ez a kérdés kétoldalról is nagyon nehéz. A férfi oldalról is (aki többnyire nyilván gátlásos, azért kerül prostihoz), meg női oldalról is (akinek igenis lehetnek komoly lelki sebei korábbról). Lehet, hogy itt választ kapsz egy tapasztalt, hozzáértő embertől (én nem vagyok az), de a biztos az lenne, hogy ezt szakembertől kérdezd majd meg, mert kétoldalról is könnyű ebbe belebukni.
2013. aug. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
*Sorszámjavítás: a **13**-as nak van igaza abban, hogy nem értek hozzá)
2013. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nyerj a lottón pár milliárdot és nem fog lerázni.
2013. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!