Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetek olyan buta, hogy...

Hogy lehetek olyan buta, hogy szépen beszélek a lányokkal, (amíg nem találkozunk addig jó is) kinézetre sokan azt mondják hogy 10/9 vagy 8 --> tehát jó. De akkor mégis mi a baj? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek normálisan válaszolni, jó? :) 16/F

2013. aug. 20. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2013. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért vagyok olyan hogí nem szeretnek a lányok? (kinézettel sosincs baj) (szépen beszélek) állítólag kedves aranyos cuki vagyok.. szerintük is.. de nem vagyok jó egynek sem mert csak nevetnek azon amit én komolyan mondok.. mit tehetek ez ellen?
2013. aug. 20. 20:07
 3/11 anonim válasza:
Szerintem azt akarta,hogy miért nem jön neki össze a csajozás.Azért mert lehet hogy te is csak a plázap*csákat nézed nem pedig az átlagos lányokat.Az ilyen cicababáknak meg úgy se jó semmi.Más meg le van szarva.Ilyenek a fiúk.Ezen ne sértődj meg lehet hogy te nem vagy ilyen.Ezesetben nem tudom lehet hogy nem találtad meg a megfelelőt.
2013. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem a legszebb lányt keresem (jó ne is legyen csúnya) de az a lényeg, hogy szeressen..
2013. aug. 20. 20:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Apukám a csajoknak egy olxan pasi kell akiben a férfit látják...... nem a cukit:)... ha ezt hallod..... szaladj messzire, mert ott el ment már a hajó. Legyél udvarias, tisztelet tudó.... de férfias.
2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Akkor nem tudom.Milyen idős lányokkal ismerkedsz?Lehet hogy ők túl éretlenek,legalábbis szellemileg egy olyan fiúhoz aki komolyabb kapcsolatot akar.Megmaradtak az ilyen "neten elolvadós,nyálas szerelemnél"de a valóságban semmi.
2013. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A harmadiknak.. :) tudod én nem vagyok megkeresztelve.. ha férfiasság kell? Én ebben hiszek: én vagyok a legjobb :) és a 4. nek.. most leszek 16.. most megyek 9.-be.. ismerkednék én.. csak kevesen vannak és azok is buták... pedig ők is 15-16 évesek..
2013. aug. 20. 20:16
 8/11 anonim válasza:
Szia,írj rám privátban és beszélünk
2013. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem te a jobban-jol nevelt lányokra vetted a szemed, de a jol nevelteknek nem kell pasi mert szerintem egy barátnál fontosabb a tanula
2013. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Előző...Nehogy azt hidd ,8-ba megyek és jó tanulo vagyok de soha nem tanulom meg az orai anyagot csak a verseket és ilyeneket...

Amugy én is ismerkednék de kivel?

2013. aug. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!