Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szerelmes lehetek...

Szerintetek szerelmes lehetek belé? Véleményeznėtek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi.Nos egyfolytába rá gondolok.Minden nap. Olyanokat pl.,hogy milyen lenne,ha levenné a bugyim és ott izgatna,meg hogy milyen lenne vele a szex.Egyszóval vannak vele kapcsolatba ilyen szexuális vágyaim.Szerintetek ez baj???? Ő mindig bókol nekem hogy csinos meg szêp vagyok,meg tetszem neki. Nekem is ő.Mondta,hogy milyen jó ha vele vagyok.ő.Szoktam olyanokat is gondolni rá,hogy milyen lenne ha csókolgatna,ölelne,meg milyen lenne ha együtt aludnánk és ölelkeznénk.Meg ha rá gondolok egyfolytába liftezik a gyomrom fel le és olyan jó érzés.Mindenhol őt keresem.Szerintetek ez szerelem?? Ő érezhet valamit??? Ritkán beszélünk csak buszon.Elmondjam neki hogy szerertem ?? Csak hogy kezdjem illetve hogy vezessem rá hogy bejön??? Nagyon félénk vagyok ilyen téren.Adnátok tippeket??? Köszönöm

2013. aug. 20. 20:34
 1/1 anonim válasza:

Jó úton halad feléd, de hagyd, hogy ő hódítson meg. Az, hogy beszélgetsz vele, szemkontaktust tartasz, mind jelek, hogy mehet, ha akar.

Ha elváltok, esetleg nézz vissza rá, kis mosollyal..csak veszi a lapot.

2013. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!